Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad lvl 27 osoba która chwali się że jeździ na imprezy autem wali w gaz i wraca autem do domu bo przecież ma blisko xD a nawet ludzi rozwozi. Jak to usłyszałem to już wiedziałem że jest cymbalem xD mam nadzieję że trafi kosa na kamień
Sąsiad magister inżynier kretyn
  • 27
  • Odpowiedz
@Iskaryota: mówisz o słynnym Tomku H.? Przecież nie poszedł siedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wampist: zgłoś na policję, bo będziesz sobie w brodę plul jak ci kogoś z rodziny np. rozjedzie...
Z 10 lat wstecz na pewnej pracy dorywczej w czasie studiów mieliśmy takiego Janusza co pracował na dwa etaty i wiecznie był na bombie. Oczywiście w pracy było dalej grzane, a do domku trzeba autkiem
  • Odpowiedz
@Wampist: we Włoszech Francji i Hiszpanii schodzi butla wina do obiadu codziennie i każdy jeździ #!$%@? a na drogach mimo to jest bezpieczniej.
Ba, w UK - kraju z najmniejszą liczbą śmiertelnych wypadków na drogach dopuszczalny limit ilości alkoholu we krwi jest najwyższy w Europie, ponad czterokrotnie wyższy niż w Polin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomgTp: ta, a policja ci powie, żeby nagrać albo go przyłapać na gorącym uczynku, próbowałem kiedyś okolicznego żula zgłosić na policję, że jeździ po pijaku samochodem to mi powiedzieli, żebym go zatrzymał i wtedy zadzwonił na policję(oczywiście nagrywając jego próbę poruszania się samochodem) XD
  • Odpowiedz