Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się podoba. Można już zwolnić prezenterów TVPiS. Nie wiem tylko czemu kolega dodaje hasztag bekazprawakow . Przecież PiS to lewica.


@beliar_ttl: Są konserwatywni, w każdym możliwym źródle definiowani są jako prawica xd

Tzn. domyślam się. Kolega mimo, że użył hasztagu bekazpisu to raczej popiera PiS i Jego metody


Raczej - tzn. absolutnie nie ;)

Co więcej tło z rzekomym podtekstem, jakoby konfederacja była powiązana z Rosją… Bardzo fajne.


Powielają
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:
1. PiS to zwykły socjalizm. Nawet takie szmiry jak dorzeczy to widzą: https://dorzeczy.pl/kraj/16216/pis-czyli-patriotyzm-i-socjalizm.html
Rozumiem Twoje podejście. Dla Was wystarczy deklaracja, że ktoś każe do siebie mówić, że jest kobietą aby stwierdzić, że w takim razie to kobieta. Zatem gdy PiS mówi, że jest prawicą to też im wierzysz. PiS to kato-socjalisci.
2. Nie popierasz metod PiSu czyli 500+ i wszystkie programy socjalne, jak również podniesienie płacy minimalnej czy też ideę
  • Odpowiedz
PiS to kato-socjalisci.


@beliar_ttl: Czyli konserwy, prawica.

Nie popierasz metod PiSu czyli 500+ i wszystkie programy socjalne, jak również podniesienie płacy minimalnej czy też ideę państwa opiekuńczego odrzucasz? Dość ciekawe jak na osobę o poglądach lewicowych.


Skąd pomysł, że mam poglądy lewicowe?

Nie popierasz Lewicy, a jednak oglądałbym Jej lidera by walczył z Korwinem ( ͡ ͜ʖ ͡)


???
  • Odpowiedz