Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile może kosztować/kosztował was aparat na zęby (góra i dół), jeżeli:
- u góry tylko lekka korekta, bo już kiedyś nosiłem za gówniarza (ale górę tylko).
- na dole szczęka do przodu wyjechała i od czwórki do szóstki (zęby) do środka zjechały (dość źle to wygląda, ale z przodu nie widać, bo dolna zęby sa nadal za gornymi przy zacisnieciu szczęki);
miasto powiatowe, zadna warszawa.
W spojlerze ile sobie zażyczyli


#stomatologia #dentysta #ortodoncja #ortodonta #aparatnazeby #zeby #stomatolog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f1fc66072fc8000a3ae280
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tez nie mialem jakichs super krzywych zebow, gora delikatnie krzywa, na dole troche stloczone + lekki tylozgryz. nie pamietam ile dokladnie wyniosla mnie calosc, ale zmiescilem sie w 10k (leczenie w Gdansku - Eurodent). zalozenie aparatu jakies 5500 + 2.5 roku (mialo byc mniej niz 2, no ale mniejsza) wizyt za 140 pln kazda + 1250 retainer i drut na dole. moglem sie pomylic o pare stowek tu i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jedni w podobnej sytuacji zapłacą 5000, a inni 15 000zł. Posłuchaj osoby, która zna Twój przypadek, a nie wróżenia z fusów na wykopie. Z doświadczenia wiem, że pacjenci źle oceniają swoją wadę i bardzo zaawansowane, nazywają "lekkimi".
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: No ale jaka jest jakość tych za 5 tys a tych za 15 tys? ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 15 to ja oczekuje, że zęby mi wytrzymają całe życie a przy 5 tys to no różnie bywa
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) porównywale do roboty szwagra i zębów
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Czemu w ogóle to jest tak cholernie drogie? Przecież to powinno kosztować MAX tys PLN za całość wraz z robocizną. Specjalista i tak by zarobił, zwykla chciwość nic dziwnego, ze dentysta moeszka w apartamencie i jeździ samochodem prosto z salonu jak za same zęby zarabia tyle co przeciętny człowiek ROCZNIE
¯\_(ツ)_/¯ nie wierze #!$%@?, że ten material jest aż tak drogi (°°
  • Odpowiedz
@smacznyy: Bo to bardzo skomplikowane i złożone leczenie, wiążące się z ogromną odpowiedzialnością, a nauka zawodu trwa 10 lat. Nie płacisz tylko za materiał, płacisz również za wiedzę i umiejętności.
  • Odpowiedz