Wpis z mikrobloga

Jak pewnie wiecie (albo i nie) udało mi się wygrać w ostatniej edycji #barylkakrwi ( @Pociongowy nie bij za nieprawidłowe użycie tagu). Paczka przyszła, od razu ją odebrałem (kłamstwo, po 12h), więc #chwalesie
Pozwolę sobie pochwalić się zawartością paczki (pomijam list i dyplom):
1. Czarna torba dawcy krwi na zakupy - fejm na dzielni zdobyty, jest śliczna.
2. Zestaw skarpetek - tutaj ze względu na te z nutellą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie cukry moje.
3. Paradoksalnie bardzo podoba mi się karton. Fajne logotypy sponsorów i super mieć taki "personalizowany" kartonik, który będzie przypominać o akcji i byciu zwycięzca.
4. Butelka filtrująca na wodę - aczkolwiek to może wynikać z tego, że nie mam a ostatnia pogoda motywuje do picia wody (miła prośba ode mnie - zagadajcie do jakiejś drukarni o małe naklejki transparentne z logotypem akcji itd. - wtedy byłby totalny sztos i reklama)
5. Breloczek do kluczy autorstwa #bido
6. Notesik na "wysyłanie" wiadomości - aż się chce cofnąć w czasie do szkoły i wysyłać na takim karteczki.

Długopis, ołówek, kubek, smyczka i przypinki (i magnes) to ulubiony standard, więc ich nie oceniam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego całe mnóstwo Michałków i czekolada.
Zauważycie jeszcze torbę płócienna wykopu i naklejkę - z jednej strony fajne rzeczy, ale z drugiej strony wykop, więc trochę wstyd. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Od #xtremefitness jest fajna smyczka z miarką (super praktyczna rzecz) i miesięczny karnet na siłownię. Z drugiego raczej nie skorzystam, bo mam darmową siłownie w klubie sportowym, ale może z kimś znajomym się przejdę kiedyś.
A teraz małe, ale gorące podziękowania dla opiekunów tagu i ciuchciowego, za troskę w wiadomościach prywatnych, rady i opiekę nad wszystkimi dawcami #krwiodawstwo
Paczka była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, nie spodziewałem się takiego memicznego listu i innych gadżetów. Zachęcam wszystkich do aktywnego oddawania krwi, bo wtedy macie szansę na wygranie takiej paczuszki! Jeszcze raz bardzo dziękuję za paczuszkę(ʘʘ)
#rckik @BarylkaKrwi
Pobierz
źródło: comment_16264716521OrA35zKotNbADmDGfH5OW.jpg
  • 5