Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem przeprowadzony zabieg wazektomii ( ͡º ͜ʖ͡º)
Byłem umówiony na późniejszą godzinę, ale zadzwoniła do mnie pani która zajmuje się zapisami u dr Kulika, a prywatnie jak się domyślam jego żona, czy nie dam rady przyjechać dwie godziny prędzej. Szybki prysznic i byłem w samochodzie, dzięki czemu w domu byłem o tej porze, o której miałbym dopiero przeprowadzany zabieg ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Po przyjściu do kliniki zostałem zaproszony do pani Iwony na wypełnianie dokumentów. Sam zabieg robiłem w Katowicach, budynek dość ładny, wyremontowany, z parkingiem, ale na lekkim uboczu że nie ma się co stresować przechodniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wypełnieniu dokumentów zjadłem antybiotyk oraz dostałem swoje specjalne majtki i zostałem poproszony o udanie się do toalety i ubranie ich na swoją bieliznę. W czasie wypełniania dokumentów doktor przyszedł się przywitać, przedstawił się i zaprosił po ubraniu bielizny do gabinetu. Wychodząc z toalety doktor czekał już na mnie na korytarzu.

W gabinecie zostałem poproszony o zdjęcie spodni do kostek, bielizny do kolan i położenie się na łóżku/fotelu zabiegowym który jest delikatnie głową w dół. Dostałem znieczulenie i szczerze powiedziawszy to była jedyna rzecz jaką poczułem podczas całego zabiegu. Sam ból dla mnie podczas znieczulenia był na tyle mały że cały czas kontynuowałem rozmowę z doktorem.
I właśnie tu chciałem również doktora pochwalić, że cały zabieg rozluźniał atmosferę i rozmawiał o różnych rzeczach. Porozmawialiśmy na tematy prywatne, ale również o samym zabiegu. W porządku facet, chętnie poszedłbym z nim na piwo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam zabieg moim zdaniem bardziej komfortowy od... wizyty u dentysty( ͡~ ͜ʖ ͡°) Sam zabieg trwał ok 20 minut, na tyle szybko i w miłej atmosferze że byłem w szoku i pytałem czy na serio skończył już bo odczuciowo minęło mi 5 minut.

Po zabiegu chwila rozmowy o zmianie opatrunków i podstawkach higieny na najbliższe dni, i w asyście doktora udałem się znowu do pani Iwony. Tam doktor podziękował, uścisnął dłoń i pożegnał się, ponieważ kolejny pacjent już na niego czekał. Dał mi swój prywatny numer telefonu aby w razie jakichkolwiek pytań zadzwonić.

Od pani Iwony dostałem dokumentację z zaleceniami, czekoladę oraz puszkę Pepsi na pokrzepienie, z zaleceniem odczekania 10min w poczekalni i zjedzeniem czekolady, co uczyniłem. Również w tym momencie nadszedł moment uregulowania rachunku za zabieg, na który dostaje się oczywiście paragon (2k).

Po ok godzinie od zabiegu zacząłem odczuwać ból w podbrzuszu oraz w jądrach, ból to duże słowo, bardziej dyskomfort, bo uczucie jakby ktoś jądra ciągnął w dół.

Parę godzin po zabiegu czuć dyskomfort i delikatny ból ale da się żyć, ale o większej aktywności czy spacerze chyba nie ma mowy, głównie siedzę albo leżę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak będzie ktoś zainteresowany to mogę zdać relację dzień po dniu jak postępy.

Wołam @Kur_nick bo był zainteresowany tematem w innym poście.

#wazektomia #seks #antykoncepcja #niebieskiepaski #medycyna #zabieg
  • 174
@plnk na co chcesz namiar? Jeśli na doktora, to robił mi to doktor Kulik, wolisz w google to ci się pojawi( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@jojac70 ty sama zaczęłaś od d ataku a teraz jesteś zdziwiona bo atak przeszedł na twoją stronę, no tak to jest, jeśli masz takie wąskie pilne myślenia to trudno ( ͡º ͜ʖ͡º)

@ponik_kolny o żesz xD

@tinder_project nie kwestionuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@jojac70:

seks powinien być zwieńczeniem prawdziwej miłości, a taką spotyka się raz w życiu


Powinien wg. kogo? I czemu ten ktoś ma decydować jak być "powinno"
Prawdziwa miłość nie istnieje, to tylko elektryka w twoim mózgu decyduje czy kogoś kochasz czy nie, ma też na to wpływ psychika wychowanie przez rodziców ponieważ dużo ludzi szuka np. matki kobiety żeby czuć się bezpiecznie

Nie "prawdziwej miłości" nie spotyka się raz w życiu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smutny_login: Poczytaj o wazektomi, a zachowania męskie wynikają z żeńskiego chormonu estrogenu także to taki Paradox

Jeśli nie chce Ci się szukać to już tłumaczę jak to działa, wchodzą najprawdopodobniej w ciebie laparoskopem ucinają nasieniowód, lekarz zszywa nasieniowod i to polega tylko na tym żebyś nie wytwarzał plemników, sperma normalnie się tworzy tylko bez plemników, które to odpowiadają za zapłodnienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mayfield: czyli sam sobie zepsułeś zdrowie na własne życzenie dodatkowo (powikłania chociażby) bo nie chciało ci się używać gumki przez kilka dni w miesiącu. Oby żona nie chciała trzeciego dzieciaka jak jej się polepszy.


Bezpłodność naturalna ok, akceptuje, ale okaleczanie zdrowego faceta żeby ruchać bez gumy? idiotyzm. Szczególnie że kobieta jest sama bezpłodna przez 28 dni w miesiącu ....

@jojac70: xd ale ty jesteś głupi xD