Wpis z mikrobloga

Mirki podpilam sie No i moge smialo napisać ze bycie femka 7/10 jest najlepszym fartem jaki mnie w zyciu spotkał, serio umalowałam morde w 10 min włożyłam kiecke bo hehe piąteczek, pojechalam rowerem do auchan zeby sie zaopatrzyć, po drodze 2 samochody zwolniły (droga minuta bo ulica obok) w auchan jeden powiedzial mi dzien dobry a drugi zapytał o numer xD ile obczailo to nie chce mi sie liczyć #chwalesie bo moge i czemu nie ale jednocześnie przez ten krótki trip w pełni zrozumiałam tag #przegryw moi fellow memiczni koledzy maja serio #!$%@?… p0lka taka jak ja nie musi robic nic a wy musicie zrobic wszystko i jeszcze wiecej. #!$%@? ten rynek matrymonialny, trzymajcie sie tam i kc was
  • 24
  • Odpowiedz
@wolfKida: ja 2 miesiące krecilem z jedna na fwb, a gdy w koncu sama wyrazila chec i mialo byc #!$%@? to sie spotkala z bylym i #!$%@? wrocili do siebie, 2 miesiące spotkan, macania, itp zmarnowane, nawet loda na #!$%@? nie zdazylem miec, zostaje roksa
  • Odpowiedz
@wolfKida: ale ja nie chce zwiazku tylko bolcowac bez zobowiązań wiele samic. Cos tam poruchalem do tej pory, ale ta liczba mnie nie satysfakcjonuje. Chyba serio musze zrobic sobie ten zabieg na szczeke kwasem hialuronowym. Dodatkowo kolczyk w uchu. Jak taka zmiana nie przyniesie skutkow oczekiwanych na tinderze ze samice same beda chetne to sie poddaje
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu: Na kolczyk w uchu potrzeba specyficzna stylowe, ale ten zabieg to rob skoro uważasz ze pomoże, ja z autopsji wiem ze ruchalam kilku paszczurow ktorzy mieli zajbeista charyzmę xD
  • Odpowiedz