Wpis z mikrobloga

Muszę zrobić #chwalesie, ponieważ zostałem pozytywnie zaskoczony przez @Pociongowy i @BarylkaKrwi

Brałem udział w ostatniej edycji #barylkakrwi i zostałem wylosowany jako jeden z 10 zwycięzców nagrody za po prostu #krwiodawstwo. co też polecam i zachęcam do udziału w kolejnych edycjach może i komuś kto to przeczyta i postanowi oddać pierwszy raz w życiu krew, też się uda wygrać. Szczerze nawet nie myślałem o żadnych nagrodach po prostu oddałem krew, gdyż chciałem dostać 8 czekolad za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko przejrzałem i każda mała rzecz z tej paczki mnie cieszy. Nawet ołówek czy długopis z których zwykle nie korzystam. Jednak na pewno znajdę dla nich odpowiednie zastosowanie. Torby są świetne, tej z kropla krwi będę często używał, a tej z motywem wykopu na pewno już nie tak często. Mam jednak pewien pomysł jak ja wykorzystać w najbliższej przyszłości ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czekoladę lubię jak już wyżej zaznaczyłem więc będzie zjedzona przeze mnie, a Michałkami podzielę się z rodziną, ponieważ wszyscy w mojej rodzinie są fanatykami słodyczy ;)

Chce podziękować @Sox-in-the-Box za skarpety, rozmiar odpowiedni i będzie chodzone w nich. Chociaż z tym motywem ukraińskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę nietrafione, wolałbym inne państwo, ale też je dobrze wykorzystam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@bkwas dziękuję za brelok, zaraz do kluczy podepnę. Od jakiegoś czasu czaiłem się na twojej #rozdajo i teraz chyba już nie muszę. Ta trawa w opakowaniu jest całkiem dobra w smaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że w #kielce nie ma klubu @Xtreme_Fitness_Gyms i jeszcze zastanowię się co zrobię z tym karnetem, ale bardzo za niego dziękuję, oraz za inne rzeczy od was które się znalazły w paczce ()

Dziękuję również @ecco i @Hostmark za kody. Nie wiem czy skorzystam z hostingu, a żelki może zamówię, a może jednak nie. Nie chcę wracać do uzależnienia, przeraziłem się tym że na jesieni w tydzień zjadłem prawie całe 4kg żelków sam. Teraz muszę to na rowerze spalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam jeszcze kilka gadżetów w futerale od #pkpintercity, ale nie wiem komu mogę za to podziękować, jednak za to również jestem wdzięczny ponieważ na pewno mi się przydadzą ;)

Dziękuję również wszystkim, którzy włożyli wszelki starań w złożenie tej paczki i dostarczenie jej, nawet panu kurierowi który lekko uszkodził karton :)

Wiem że się rozpisałem, czego nie lubię ale musiałem to wszystko ładnie ubrać w słowa :) Mam nadzieję że nie zanudziłem nikogo swym tekstem, a wręcz przeciwnie namówiłem na spróbowanie oddania krwi, chociaż raz ;)
ig3r - Muszę zrobić #chwalesie, ponieważ zostałem pozytywnie zaskoczony przez @Pocion...

źródło: comment_1626458153eul0DvivQWW8u5gyvz6b2e.jpg

Pobierz
  • 15
@ig3r heh gdybym wiedział że takie fanty dostanę to też bym krew oddał a ja za frajer za darmo oddaje i nic nigdy nie wygrywam a czekolad nie biorę bo kalorie. teraz to #!$%@? już nie będę oddawał jak gość amator z ulicy oddaje sie naźre czekolad i jeszcze prezenty dostaje
@Franzowaty: Miło mi to czytać :)
@picasssss1: Na pewno podobna ilość, ogólnie to ja je przekładałem żeby sprawdzić co w środku jest i jednego Michałka od razu zyskiem i papierek tam zostałem na wierzchu, chyba widać nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bkwas: Dzięki ;)