Wpis z mikrobloga

Jakup 27 Sopot

Zgłoszenie 4f67ee57285db9c6 z dnia 2021-07-16 01:02:14

Imię: Jakup
Wiek: 27
Miejscowość: Sopot

Kim jestem?
Cześć, jestem Kuba. Kilka miesięcy temu przeprowadziłem się do Trójmiasta z Warszawy. Na co dzień pracuję jako - a jakże - programista.

Wygląd
Jakby to powiedział Walaszek, jest średnio (czyli zajebiście) ;] Wzrost powyżej 180cm, nie łysieję, sylwetka co raz lepsza dzięki regularnym ćwiczeniom na siłowni choć jeszcze sporo brakuje. Posiadam naturalnie ciemną karnację, nie hoduję zarostu. :)

Zainteresowania
W weekendy jeżdżę na rowerze, leżę na plaży, w chłodniejsze dni lubię pobiegać i pograć w tenisa. Interesuję się nauką, w szczególności astronomią. Z typowo męskich hobby to oczywiście motoryzacja, majsterkowanie, wspinaczka górska (tutaj zostają mi ścianki :( ), strzelectwo. Zacząłem także niedawno przygodę z boksem.

Czego oczekuję?
Z racji trybu pracy (zdalna) i tego, że jestem nowy w mieście, nie znam tu nikogo za bardzo. Tinder mnie szybko zweryfikował i nie chcę tam wracać. Oczekuję, że poznam kogoś z podobnym do mojego wykopkowym poczuciem humoru a co najważniejsze, będzie to osoba z Trójmiasta, z którą będę miał realną szansę się spotkać. Internetowe znajomości mnie raczej nie interesują.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Żeby było tak fajnie

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie toleruję papierosów, reszta jest mi obojętna

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonysopot #mirekszukamirabelki