Wpis z mikrobloga

@60571933 Asus TUF latał za około 3700/3800 pod koniec zeszłego roku, także lepsze wersje bliżej 4k. W całym tym natłoku dezinformacji cenowej, pojawiały się ,, pogróżki " o wzroście cen bazowych wersji niereferencyjncyh. Można się spodziewać, ze obecnie ceny MSRP u np. Asusa wyniosą ponad 4k, z drugiej strony karty we wrześniu będą miały już rok czasu, więc żadna to nowość i powinny być tańsze.
@Morfinusz: Jak najbardziej się zgadzam. Ale mówisz, że czekasz rok; szczerze mówiąc nie wiem co ile wydają takie nowe karty graficzne, bo się tym specjalnie nie interesuję ale mam w planach zrobienie sobie "konkutera", aktualnie gram na takim, który wyposażony jest w takie bajery jak GeForce GTX 750 Ti czy AMD FX-8320E 8-core.
Przeglądałem tak sobie te procesory i w szoku byłem jak zobaczyłem, że AMD Ryzen 7 ma już ze
@60571933 Myślę że to wszystko zależy od użytkownika. Ja sam nadal używam PC'ta na podstawce 1150, składałem w 2014r. i raczej cenię sobię długowieczność sprzętu z możliwością późniejszego upgrejdu. Dla mnie w tym przypadku czas i zmiany na rynku nie miały znaczenia, obecna platforma wystarczała mi w 100%.

Natomiast dla samego rynku technologicznego czy komputeroweg, rok czasu to moze byc bardzo duzo. Często taka ilosc czasu połączona z zapowiedzią nastepnej generacji np.