Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będąc z rana na stacji po kawę spotkałem chyba najpiękniejsza kobietę na świecie. Stała za kasą a nasze spojrzenia się spotkały, nie mogłem oderwać wzroku od jej oczu co chyba sama zauważyła bo trochę się zarumieniła. Powiedziałem że dawno nie spotkałem osoby o tak pięknych oczach i że kawa będzie teraz smakować jeszcze lepiej. Dziewczyna spojrzała mi w oczy jeszcze raz i podziękowała lekko się rumieniąc.

Po pracy jadę tam jeszcze raz, mam nadzieję że jeszcze tam będzie i uda mi się wyciągnąć ją na wspólną kolację

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #romans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f12e7daff2b5000bc32501
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: > Człowiek jest ssakiem, popęd jest naturalny, a zdobywanie najlepszych samic jest jedną z jego zupełnie naturalnych potrzeb i genetycznie uwarunkowanych powinności. :)

@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi jak p---------e typowego PUAsa. Liczy się tylko wygląd, taa. Nie każdy chce r----ć pustaki, dla wystarczy że dziewczyna będzie chuda i przeciętna z twarzy no i fajnie jakby coś ćwiczyła. 5/10 z wyglądu ale w środku ma być ułożona i fajna dziewczyna,
  • Odpowiedz
Czyli jest zdrowy, wszystko u niego działa należycie i ma prawidłowo poukładane na półkach, więc gdy ma na pociągającą go samicę ochotę, to próbuje ją zdobyć, a nie jak jakiś piwniczny, zakompleksiony przegryw, który nie dość, że na każdym kroku próbuje się przed sobą usprawidliwiać ze swojego nienaturalnego s----------a, to jeszcze jest już tak w swoim przegrywie zabetonowany, że kpi z tych, którzy robią to, na co mają naturalną ochotę. :)


@
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: K---a, Co za gość :)

Weżmie sobie taki na warsztat rzadki przypadek s-----------o pedofila, poplącze wszystko i zrobi sobie z tego anegdotyczny przykład. Gadaj z dupą, to cię osra.

Kontrola popędu, nie oznacza rezygnacji z niego, a jedynie bardziej cywilizowany sposób zdobywania obiektu pożądania niż maczuga i g---t.
  • Odpowiedz