Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będąc z rana na stacji po kawę spotkałem chyba najpiękniejsza kobietę na świecie. Stała za kasą a nasze spojrzenia się spotkały, nie mogłem oderwać wzroku od jej oczu co chyba sama zauważyła bo trochę się zarumieniła. Powiedziałem że dawno nie spotkałem osoby o tak pięknych oczach i że kawa będzie teraz smakować jeszcze lepiej. Dziewczyna spojrzała mi w oczy jeszcze raz i podziękowała lekko się rumieniąc.

Po pracy jadę tam jeszcze raz, mam nadzieję że jeszcze tam będzie i uda mi się wyciągnąć ją na wspólną kolację

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #romans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f12e7daff2b5000bc32501
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 17
Zajebiozaur: @Pozytywny_gosc

chyba jak zwierzę.


Człowiek jest ssakiem, popęd jest naturalny, a zdobywanie najlepszych samic jest jedną z jego zupełnie naturalnych potrzeb i genetycznie uwarunkowanych powinności. :)

Zobaczył fajną dupę i cycki i zachciało mu się ruchać. To zwykły zwierzęcy, prymitywny instynkt.


Czyli jest zdrowy, wszystko u niego działa należycie i ma prawidłowo poukładane na półkach, więc gdy ma na pociągającą go samicę ochotę, to próbuje ją zdobyć, a nie jak
@AnonimoweMirkoWyznania: > Człowiek jest ssakiem, popęd jest naturalny, a zdobywanie najlepszych samic jest jedną z jego zupełnie naturalnych potrzeb i genetycznie uwarunkowanych powinności. :)

@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi jak #!$%@? typowego PUAsa. Liczy się tylko wygląd, taa. Nie każdy chce ruchać pustaki, dla wystarczy że dziewczyna będzie chuda i przeciętna z twarzy no i fajnie jakby coś ćwiczyła. 5/10 z wyglądu ale w środku ma być ułożona i fajna dziewczyna, najładniejsze pustaki
Zajebiozaur: @Pozytywny_gosc:

#!$%@?! :) Pomyśleć, że zmarnowałem na Ciebie tyle czasu, a ty jesteś po prostu sfrusrtowanym fanatykiem. :)

Niemniej jednak, jestem ci szczerze wdzięczny, że prezentując tu wstępnie podstawy swoich wniosków, zobrazowałeś przybliżony rozmiar swojego intelektu.

Wybacz, nie spodziewałem się. Nie jestem przygotowany. Nie mam mikroskopu. :/

Powodzenia w ruchomych piaskach swoich płaskich złudzeń.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Czyli jest zdrowy, wszystko u niego działa należycie i ma prawidłowo poukładane na półkach, więc gdy ma na pociągającą go samicę ochotę, to próbuje ją zdobyć, a nie jak jakiś piwniczny, zakompleksiony przegryw, który nie dość, że na każdym kroku próbuje się przed sobą usprawidliwiać ze swojego nienaturalnego #!$%@?, to jeszcze jest już tak w swoim przegrywie zabetonowany, że kpi z tych, którzy robią to, na co mają naturalną ochotę. :)


@
Zajebiozaur: #!$%@?, Co za gość :)

Weżmie sobie taki na warsztat rzadki przypadek #!$%@? pedofila, poplącze wszystko i zrobi sobie z tego anegdotyczny przykład. Gadaj z dupą, to cię osra.

Kontrola popędu, nie oznacza rezygnacji z niego, a jedynie bardziej cywilizowany sposób zdobywania obiektu pożądania niż maczuga i gwałt.

Ośmiolatka nie jest osobą dojrzałą, zwykle nie jest też płodna, a pedofil nie jest zdrowy psychicznie. Wspaniały "przykład", chłopie. Wspaniały "przykład". :)