Wpis z mikrobloga

  • 26
8 lat zwiazku zjawil sie czad i dziewczyna mnie rzucila z dnia na dzien czy sa normalne kobiety na tym swiecie? I jeszcze ma czelnosc mowic ze mnie kocha ale... #przegrw
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Kacorek: @PROponujek: ja dobrze wiem o co chodzi tylko, że era kontraktowania związku się zakonczyla. Jak tak bardzo chce to się może dziewczyna oświadczyć.


W sumie dzis bedzie okazja porozmawiac zapytam o to. W koncu jej ulubionym serialem byli przyjaciele
  • Odpowiedz
ma czelnosc mowic ze mnie kocha


@Fiurex: klasyk xD nie, nie kochała cie skoro tak zroniła. Ogolnie ludzie bardzo naduzywaja tego słowa ale sam to zrozumiałem po dostaniu kopa w dupe XD
  • Odpowiedz
@reggio: I ta wypowiedz dostaje plusy? To brzmi jako wypowiedz osoby chorej psychicznie, przypominam że mamy 2021, a nie 1921.

Jeżeli dziewczynie coś nie odpowiadało lub mieli odmienne cele to należało rozmawiać, a w ostateczności się rozstać, a nie skakać po przypadkowym chadzie srając na człowieka, z którym było się od 8 lat
  • Odpowiedz
@Nocny_Jastrzab: kumpla z pracy zrobiła tak po 11 latach, szybko jej się chad znudził i łaziła za kumplem i prosiła o powrót / ruchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet przeprowadziła się ulice koło niego lol Niestety nie wiem czy do siebie wrócili bo kontakt się urwał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NdFeB: a najlepsza jest racjonalizacja ze strony takich loch: nie był dla mnie dobry, zakochałam sie w innym, nie oświadczył mi sie (xD) itp

Prawda taka, ze gadzi mózg kazał prostej jednostce zadziałać, to zadziałała
  • Odpowiedz