Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: najpierw zacząłem oglądać jakiś godzinny filmik co kumpel podesłał i wydawało się strasznie zamotane, potem znalazłem https://vita.hacks.guide/ i w sumie proste :P. Instalujesz taki exploit co pozwala odpalać "nieoficjane" oprogramowanie a potem już jedziesz z kolejnymi rzeczami które się przydają ;) masz dużą bazę i portów z różnych platform, jak i autorskiego oprogramowania które ludzie piszą dla funu. I jest nawet przeglądarka tego z poziomu Vity że nawet nie musisz
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: mam moją od premiery 22.02.11 chyba albo 12 do dziś, a pamietam jak poprosiłem mamę o nią w podstawówce w nagrodę za żadnej 3 na koniec semestru i się #!$%@? udało ʕʔ w cholerę z siebie wtedy dałem jak chyba nigdy, szkoda ze przestali ją wspierać :(
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: miałem złamane pierwsze psp, to był fun a sam sprzęt nie do zajechania. Ulubioną grą było chyba advance wars z emulatora gba xD Jak lubisz serię GTA to pograj sobie w Chinatown Wars, świetna i niestety zapomniana część.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Odczuwam_Dysonans: ziomeczku, ja od siebie mogę polecić AvP i San Andreas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnie moje odkrycie to PKGj - bardzo polecam. Ułatwi życie Tobie i kumplowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz