Wpis z mikrobloga

@Qontrol: oj tak bo przecież każdy 14 latek ma beztroskie życie a żaden nie urodził się w czasach w których musiał pójść na front
Dzieci broniące FS breslau były bardziej dojrzałe od ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Feedersick: Problemami... Bo wysłałem zła emotke komuś xD Bo mama na mnie nakrzyczała przy znajomych... Bo kazali mi trawnik skosić xD

Tak, wiek ma znaczenie a problemy które wydają się wam najważniejsze, dla człowieka starszego to jak splunięcie w twarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XXUnthinkableXX: Ciesz się że Tobie mama płaci za to abyś miał internet, a nie wysyła cie na front.

Sam mając te 14 lat uważałem że wiem wszystko lepiej, teraz podszedł bym sam do siebie i strzelił solidnego plaskacza na ryj, mając doświadczenie z teraz, a kiedyś.

Więc, miłej zabawy, ja swoje napisałem. Teraz możecie wypisywać p------y w moją stronę. Do czasu aż mama zawoła na kolację i każe iść spać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piejakurypieja: Liczyłem chociaż na atak na mnie za pomocą twojego taty. Ale takie zachowanie to juz chyba dawno Cię rodzice opuścili i postanowili ze przed komputerem Ci lepiej, byle oni mieli od Ciebie swiety spokój.

I k---a wcale im się nie dziwię xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radysh: Który to Ty a który Twoja dziewczyna? Bo widać tylko dwóch kuców.

Owszem, można nie lubić, zwłaszcza cudzych. Sam mam dziecko ale dzieci innych za bardzo nie lubię. To nie powod żeby te dzieci wyzywać i obrażać.

Chociaż akurat twój komentarz można uznać za w miarę normalny, coś ala kaszojad. Ale wyzywanie od psów itp to trochę świadczy o mentalności tych osób.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Jeśli widzisz dwóch kuców to pora udać się do okulisty. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mieliśmy wtedy po 16 lat. Ciężko, żebyśmy wyglądali "dorosło".

Skoro zaś mój komentarz jest w miarę normalny. Było nie wrzucać mnie do jednego wora z troglodytami.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Rozumiem. Określenie purchlak jest z pewnością bardziej pejoratywne niż kaszojad ale jest zwyczajnie śmieszne. I w sumie weszło do języka potocznego.

Zaś dzieciak na zdjęciu wygląda mi na bardzo przestraszonego.
  • Odpowiedz
Ciesz się że Tobie mama płaci za to abyś miał internet, a nie wysyła cie na front.


@Qontrol: Nie płaci za mnie XD

Sam mając te 14 lat uważałem że wiem wszystko lepiej, teraz podszedł bym sam do siebie i strzelił solidnego plaskacza na ryj, mając doświadczenie z teraz, a
  • Odpowiedz