Wpis z mikrobloga

@Jabby: Hehe, szedłem kiedyś bez maski ( BTW nigdy w niej nigdzie nie chodziłem i nie będę) to jeden kovidianin wolał wyskoczyć na ulicę pod nadjeżdżające auto niż minąć się ze mną na chodniku xDDD
  • Odpowiedz
@oakduck: Nie wiem czemu się cieszysz ze swojej głupoty, a tym bardziej czemu się nią chwalisz. Na początku pandemii maseczki dużo dawały, szczególnie Polakom, którzy nie potrafią zatkać mordy kiedy kaszlą czy kichają w transporcie publicznym. To właśnie dla was te przepisy
  • Odpowiedz
Na początku pandemii maseczki dużo dawały, szczególnie Polakom, którzy nie potrafią zatkać mordy kiedy kaszlą czy kichają w transporcie publicznym


@lilitch123: Ci którzy kaszlą i kichają nie zasłaniając ryja i tak mieli zawsze wyje*bane na maski ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@lilitch123: Nie czepiaj się go. On jest przecież tym myślącym samodzielnie.
Swoją drogą to ciekawe czy jak trafi pod respirator też będzie taki wyszczekany. Może mu rura w gardle lekko przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@Jabby: synek ty nie strasz respiratorami bo ci żyłka pęknie , albo jak już to składaj CV do jakiejś TV tam potrzebują takich co szczują ludzi .Takie straszenie to mogło działąć w maju 2020. Przecież po półtora roku nikt się nie wystraszy twojego sapania bo większość już przechorowała i wie że zajęło im to 7-14 dni. A osoby chore i te które są w grupie ryzyka niech nie siebie uważają,
  • Odpowiedz
Fikolki już umiesz, a salto w przód z tych trudniejszych?


@szyryfyry1: A Ty umiesz używać mózgu i zdajesz sobie sprawę, że fakt wprowadzenia przepisów niezgodnie z prawem nie chroni Cię przed zarażeniem? Bawi mnie zawsze to, że tacy ludzie jak Ty śmieją się, że ktoś "daje się zniewolić" czy inne #!$%@? głupoty, podczas gdy Ty i Tobie podobni dobrowolnie wystawiacie się na działanie wirusa. Przecież gdyby wybuchła mega zabójcza pandemia,
  • Odpowiedz
a co ma do tego maska ? widziałeś żeby ktoś harał albo smarkał do maseczki ??


@sEB-q: To, że maseczka stanowi barierę, która zatrzymuje ok. 98% procent Twoich charchów i smarków przed rozprzestrzenianiem się drogą powietrzną na innych ludzi i przedmioty

A osoby chore i te które są w grupie ryzyka niech nie siebie uważają, niech maseczki noszą ja im nie wróg o reszty się odjebta w końcu.


Nie rozumiesz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AidsFiesta:

Serio idź się zaszczep nieprzebadanym preparatem masz racje


- Blisko 2 mld ludzi na całym świecie zaszczepionych przynajmniej 1 dawką.
- 4 faza testów klinicznych (czyli jak prawie wszystkie leki
  • Odpowiedz
Na początku pandemii maseczki dużo dawały,


@lilitch123: jakoś się tak złożyło że byłem w szpitalachww kilku miejscach na początku pandemii i widziałem ciągle ludzi z maskami na brodzie, nochale na wierzchu, u pielęgniarek, pacjentów i lekarzy.

Gówno te maski dawały, a ich cena powodowała że ludzie nosili je godzinami, poprawiali co chwilę bo opadały dotykali łapami wszystko.

Statystyki świetnie pokazują że wprowadzenie obowiązku noszenia maseczek nic nie zmieniło. Wykresy nawet
  • Odpowiedz
@Jabby: Odleciałeś typie, weź się rozpędź i przywal tym pustym łbem o ścianę i nie pieprz głupot, przez was covidian to się nigdy nie skończy bo jesteście tak posłuszni i głupi że te gnoje z rządu widzą że mogą się z wami bawić do waszej usranej śmierci, tfuuu na was bezmógów!
  • Odpowiedz
@j3sion:

jakoś się tak złożyło że byłem w szpitalachww kilku miejscach na początku pandemii i widziałem ciągle ludzi z maskami na brodzie, nochale na wierzchu, u pielęgniarek, pacjentów i lekarzy.


I to jest Twój dowód na nieskuteczność maseczek? Ludzie, którzy nosili je w nieprawidłowy sposób i nie dbali o swoją higienę? XD Jak ktoś źle zakłada prezerwatywę to też jest dowodem na to, że prezerwatywy nie
  • Odpowiedz