Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jachas2: Jest duży wybór specjalności, generalnie też jest łatwiej niż na innych wydziałach. Moim zdaniem większość prowadzących ma bardziej ludzkie podejście. Powiem tak, też nie byłem dużym pasjonatem na początku, ale nawet się wkręciłem i skończyłem xd Jeżeli będziesz chciał się uczyć to dasz radę.
@Qwerty199: robiłeś magisterke? Czym się teraz zajmujesz?
@Jachas2: z tym że ktoś po liceum albo technikum ma łatwiej na danym kierunku to mit. Głownie różnice widać w tym czy ktoś jest po dobrym liceum/technikum gdzie wymagali dużo nauki bo ci studenci są po prostu przyzwyczajeni do #!$%@? i łatwiej im się przestawić na taki tryb nauki na studiach. Ja jestem po technikum gdzie nie wymagali ode mnie wiele i początki
@progressive: nie.
Są rzeczy na studiach które się przewijają x razy to wtedy takie coś zapamiętasz albo jak cie coś zainteresuje to tak samo. Ja prawo Ohma w technikum wałkowane było na rózne sposoby przez 4 lata to takie rzeczy pamiętam XD
@kozi966: u mnie nie było żadnych zajęć wyrównujących. Elektrykami po tym kierunku zostało może 50% absolwentów. Reszta coś tam programuje, testuje np. w branży automotive. To co ostatecznie będziesz robił zależy od wyboru modułów i specjalizacji na studiach. Tak przynajmniej wyglądało to na AGH.