Wpis z mikrobloga

nawet i w wyborczej czasami prawdę napiszą

Uważam, że ten świat jest tak poryty bo ojciec jest eliminowany z procesu wychowania
Nawet przez same matki w tzw normalnnych rodzin

Ile to razy widziałem/słyszałem - że on to się nie zna, że szybciej będzie jak ja(matka) zrobię itp itd.
Niestety (niektórym) mężczyzną w to graj, bo mają więcej czasu dla siebie, a zajmowanie się dzieckiem bywa nużące
ale brak ojca w wychowaniu (z takiego czy innego powodu) to dziura w którą nasz świat wpada

#matka #ojciec #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #rodzina #polska
juzwos - nawet i w wyborczej czasami prawdę napiszą

Uważam, że ten świat jest tak ...

źródło: comment_1626250047if65L4fS76yyQsmi6UsLeD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@juzwos: Miałam tez o tym na studiach, na pedagogice. Matka uważa, ze to ona urodziła, ona wie wszystko najlepiej. A to jest mylne. Ona po urodzeniu dziecka wie tyle samo co facet.
i bardzo często się widzi, ze idzie młoda parka i w końcu ona się czepia i zabiera wózek, bo on zle prowadzi ten wózek xd
Dziecko płacze, ojciec podchodzi zapytac i zaraz leci matka i przytula, bo ojciec
  • Odpowiedz
@juzwos: Jeśli chodzi o różne badania w pedagogice- to na zachodzie matki maja zupełnie inne podejście. Rodzice inaczej planuja wychowanie dziecka, związki sa bardziej partnerskie. To w Polsce tym matkom po urodzeniu odwala i zachowują się jak lochy z warchlakami. „Mam cipe, urodziłam, jestem najlepsza i najmądrzejsza na świecie”
  • Odpowiedz