Wpis z mikrobloga

@SonyKrokiet Remake fajny ale ta stara mafia ma jakiś taki swojski klimacik. I najbardziej czego mi brakowało to auta. W starej każde auto inaczej jeździło, odblokowywalo się misjami i cieszyło z każdego nowego. A w remake 5 misji na auta na krzyż (jeszcze jakieś futurystyczne) i każde takie same.
@SonyKrokiet tylko że ten ze screena jak dobrze widzę to nie gangster, oni po mieście chodzilinzawsze w długich płaszczach. Jeszcze jak dobrze pamiętam to za wysadzenie ich auta też była kasa. Ah no i w trybie swobodnej jazdy w mieście i za miastem można zarabiać szybkim autem - przekraczasz prędkość to wpada hajs, zawsze tak godzinami zarabiałem żeby potem mieć hajs w mieście ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kurde
@ryzykantos: faktycznie, zawsze zapobiegawczo ich też usuwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kasa była też za większe kraksy ale mogę się mylić
@Pociecha: a to też, ale nigdy tego nie robiłem, thompson zawsze mi jakoś wystarczał XD
@Tami: dalej da się w to grać, próg wejścia jest może wyżej niż przy takim GTA III czy Vice City z którym pierwsza Mafia konkurowała, ale jednak ich przebija
@SonyKrokiet: No do kierowania aut nie bardzo się zgodzę. Jak wsiadłem za taksówkę w początkowych misjach z remake'u przy rozwożeniu pasażerów to wydawało mi się, że jadę tak szybko/szybciej niż jakimś sportowym autem z serii GTA V. W Mafii z 2002 roku to auto się pół minuty rozpędzało, i właśnie przy lepszych zdobytych modelach z pobocznych misji (co mnie zawsze zachęcało) były coraz to szybsze.