Wpis z mikrobloga

@Vadzior: właśnie lidl mam i chodzę co jakiś czas, co tydzień się u nich chyba zmienia oferta, zawsze wszystkie stouty biorę do spróbowania, jak są. Będę miał na uwadze, jak wejdzie coś, co wymieniłeś.
@Mar3czek: No tak, co tydzień coś nowego, zdarzają się sztosy nawet. Stouty niestety bardzo rzadko, z tego kojarzę tylko 3 w tym roku: Pastry stout z zestawu Kuznia piwowarów z tamtego tygodnia, Konrad's Stout z Lerviga czerwca i Tajemnice Króla z Olbrachta. Może jeszcze Milke Me z Wrężela było ale nie dam ręki sobie uciąć, ja brałem w Auchan.
Szkoda, że 3/4 kraftów które trafia do lidla ostatnio to owocówki, kwasy
@Vadzior: no właśnie denerwuje mnie mam tam bardzo, jak podchodzę do tego stoiska i co drugie piwko to owocówka, chociaż akurat się skusiłem wczoraj na tropical ipe od Wrężela i spoko była. Z Jana Olbrachta też zestaw zgarnąłem z mega czekoladowym stoutem. Jakiś czas temu też jakiś milk stout tam znalazłem, więc nie ma najgorzej, ale jednak troszkę więcej by mogło być. Ewentualnie zawsze czteropak Guinnessa tam na mnie czeka ¯\_(ツ)_/¯.
@Mar3czek: Ja też z braku laku kupuje wszystko co się trafi w lidlu czego nie piłem. Ale ilość owocówek jest ogromna.
Tropical z Wrężela jest ok.
Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą ulotkę. Zawołam Cię i wskaże co ewentualnie jest ciekawego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mar3czek: lepiej dostępnego stouta od Guinnessa nie znajdziesz. Ewentualnie rozejrzyj się za Oaty z Trzech kumpli, albo Dobry wieczór z Pinty. Mają dosyć dobrą dystrybucję. Może złapiesz w jakimś markecie, na stacji albo sklepie gdzie mają jakieś krafty.
@Mar3czek: No i jest ulotka. Pinta iippaa i a ja pale ale. Jak nie piłeś to bierz. Dwa kwasy, gamma i xy, imo dobre. Tez bym brał. Z Widawy shark jest przyjemny, czekam na lato nie piłem. Z Innych beczek pilsner i pszenica, obu nie piłem, ale fajnie że dali bo różne style. I na koniec sztosy. Funky fluid i Omnipollo. Obowiązkowo mimo ceny.