Wpis z mikrobloga

@GordonSzamlej @HAL__9000 @kopawdupeswiniom
ziomeczki, dalej ukrywajcie sie w swoich norach, nie wychodzcie na zewnatrz, zeby sie nie przewrocic i tym samym uniknac cierpienia.

Nie wiem co dla Cb oznacza slowo przyglupi ale jesli masz na mysli IQ to naprawde nie jestem przyglupi ale co mi tam, w sumie mysl co chcesz. Uposledzenia tez mi nie stwierdzono ale jesli ty potrafisz przez neta to spoko, dobrze, ze nie wystawiles fakturki za konsultacje medyczna
@93michu93: szkoda strzepic ryja, to jest grupka mało udacznych ludzi, którzy liżą się po jajkach ze sloganami typu "nic nie ma sensu, nic nie rozumiesz; ty jesteś gupiii a my mondrzy" albo "płaku płaku cierpienie o njeee życia nie powinno być" czy inne takie lamenty.
W dodatku każdego kto ma inne podejście do życia próbują ściągać w dół #!$%@? "jeszcze zobaczysz" itp.
Widać z kilometra, że sobie z czymś nie radzą
Natomiast niech natale zdają sobie sprawę co zrobili.


@kopawdupeswiniom: #!$%@? jak to brzmi X D

Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli - natale to masz na mysli tych co po prostu maja dzieci czy chodzi o tych co mają dzieci i każdemu wciskają, że też powinien mieć i się z tym flexuja wszędzie gdzie się da na np spolecznosciowkach?
@HAL__9000:

że ich robienie to skazywanie ich na cierpienie i owszem, nie wolno tego robić


Jasne, bo wszyscy muszą przyjąć ewangelię antynatalizmu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Fanatyzm powinno się leczyć.

@GordonSzamlej:

Dla myślącego człowieka sam fakt bezsensu istnienia jest już bolesny


I co z tego, kretyńsko przeceniasz świadomość jednostki, nikt zdrowy
@93michu93:

Nie wiem co dla Cb oznacza slowo przyglupi ale jesli masz na mysli IQ


IQ nie jest wyznacznikiem mądrości, tak że nie zachwycaj się nim zbytnio.

Wiadomo, ze wasza filozofia to ta jedyna poprawna i nie wolno tworzyc nowych dzieci bo jeszcze cos fajnego wymysla, uda im sie usunac z zycia czlowieka wiekszosc cierpienia


Mhm, na pewno tak będzie. Skończ już z tymi deluzjami.

czy jesli by zapytac umierajacego pacjenta
@TestoDepot: To, że niektóre osobniki radzą sobie lepiej od innych w żadnym wypadku nie oznacza, iż zjawisko życia jest spoko. Wręcz przeciwnie - tylko potwierdza jak bardzo #!$%@? i okrutna jest to gra, w której tak naprawdę nie ma wygranych. Chyba że za "nagrodę" uważasz bycie zmielonym w mielarce mięsa jak najpóźniej i w jak najbardziej wysublimowany sposób, ale cóż - to tylko potwierdziłoby jak bardzo deluzyjnym stworem jesteś. Fakty są
@HAL__9000: nie chce mi sie juz odpowiadac bo nie ma sensu, po prostu sie nie rozmnazaj jesli jest tak zle, siedz dalej w norze, zeby czasami cos ci sie nie stalo. Ja tymczasem pozdrawiam cieplutko, trzymaj sie i wiecej radosci z zycia :D
To, że niektóre osobniki radzą sobie lepiej od innych w żadnym wypadku nie oznacza, iż zjawisko życia jest spoko


@HAL__9000: nie oznacza bo tak powiedział hal dziewienćtysiency czy jesteś w stanie to jakoś sensownie rozwinąć?
Ja jestem zdania, że to zjawisko po prostu jest i tyle, a czy konkretne życie będzie spoko to już zależy.

jak bardzo #!$%@? i okrutna jest to gra


@HAL__9000: no straszne, możesz spać po nocach?
@TestoDepot: O czymś, co wymaga ponoszenia kosztów przez istoty, których konkretne życie nie jest spoko, nie można powiedzieć, że jest spoko, tym bardziej jeśli koszt ten jest ceną, która płacona jest za to, by jakieś inne istoty, które nigdy nie potrzebowały zaistnieć, mogły poczuć tymczasowe spoko, które prędzej czy później pryśnie jak bańka mydlana.

Mielarka mięsa to trafne określenie miejsca, w którym się (niestety) znajdujesz. Właśnie w tej,
@HAL__9000: i oto jest on, ten spaniały hal dziewienćtysiency, który tak bardzo przejmuje się losem tych biednych istot, które, uwaga, będą narażone na to straszne C I E R P I E N I E - to chcesz powiedzieć?
Jeśli wlasnie taki kit chcesz mi wcisnąć to to jest chyba najbardziej odklejony i najżałośnieszy (a przynajmniej jeden z, topka) farmazon jaki tu przeczytałem.
No #!$%@?, wcale nie virtue signalling, no skąd.