Wpis z mikrobloga

można też dołożyć 20k i kupić coś porządnego


@tamto-to-tamto: czemu to do mnie napisałeś, skoro jako przykład podałem CB500X, który jest tańszy od tego Voge?
Tak się składa, że właśnie szukam jakiegoś Adventure'a co by skompletował mój garaż wraz ze Street Triplem i wiem co teraz warto kupić. Ten Voge ze swoim 1 cylindrem jest KOMPLETNIE nieopłacalny i wcale nie trzeba szukać daleko żeby znaleźć coś sensowniejszego.
Wspomniana Honda CB500X -
@mpetrumnigrum chcialem sprawdzic sobie tego superduala. Niedaleko nie jest diler kilku "chinskich" marek i swm. Do tego ma opinie przyjaznego i otwartego. I gosc powiedzial mi ze nie maja zadnych sztuk bo nic nie dostają. Nie wiadomo kiedy i czy wogole cos dostaną. Wycofuja sie tez z serwisu swm z powodu braku jakichkolwiek dostaw. I powiedzial ze sa o krok od wypowiedzenia im dilerki i pozegnania sie z swm bo to zart
chcialem sprawdzic sobie tego superduala. Niedaleko nie jest diler kilku "chinskich" marek i swm. Do tego ma opinie przyjaznego i otwartego. I gosc powiedzial mi ze nie maja zadnych sztuk bo nic nie dostają. Nie wiadomo kiedy i czy wogole cos dostaną. Wycofuja sie tez z serwisu swm z powodu braku jakichkolwiek dostaw. I powiedzial ze sa o krok od wypowiedzenia im dilerki i pozegnania sie z swm bo to zart i
Wspomniana Honda CB500X - 30k

Honda CRF300L Rally - 30k

KTM Duke 390 ADV - 27.5k


@MrGreeneye: dla mnie wszystko jest trochę za małe, CRF słaba osłona od wiatru, niewygodna kanapa. Ideał to Tenere 700, ale nie wywalę 45k na motocykl. Brałbym TRK, gdyby był 20kg lżejszy (niby nowy QJ SRT 500 ma zdjęte 10 kg, ale ciągle go nie zaprezentowali w wersji EU). TRK 800 i CF Moto 800MT, nie