Wpis z mikrobloga

@dziomson Jakie gdybanie? Poziom Copa America był strasznie niski w fazie grupowej, bo tylko jedna drużyna odpadała, mało kto grał z zaangażowaniem. Wyniki drużyn z Ameryki Płd. z ostatnich 20 lat są bardzo marne, 2 medale od 2002 roku reszta to Europa. To nie jest kwestia turnieju, tylko trend.

Obecnie jest największa różnica między poziomem piłki europejskiej a południowo-amerykańskiej być może w historii futbolu.

Ps. Oglądałem większość meczów Copy i śmiało stwierdzam,
  • 0
@dziomson Ps. Oglądałem większość meczów Copy i śmiało stwierdzam, że poza finałową dwójką reszta nie ma po co jechać do Kataru. (ʘʘ)


Niedługo się przekonamy. Ostanio na MŚ mistrz Euro odpadł z Urugwajem a "najlepszy piłkarz w historii" tylko machał łapami prosząc sędziów o karnego

Żeby nie było oczywiście zgadzam sie, że poziom jest niższy niż Euro ale porównywanie tego do pucharu wójta na wykopie mnie śmieszy
@dziomson Jakie gdybanie? Poziom Copa America był strasznie niski w fazie grupowej, bo tylko jedna drużyna odpadała, mało kto grał z zaangażowaniem. Wyniki drużyn z Ameryki Płd. z ostatnich 20 lat są bardzo marne, 2 medale od 2002 roku reszta to Europa. To nie jest kwestia turnieju, tylko trend. Obecnie jest największa różnica między poziomem piłki europejskiej a południowo-amerykańskiej być może w historii futbolu. Ps. Oglądałem większość meczów Copy i śmiało stwierdzam,
@tomekwykopuje: Islandia która w 2016 doszła do 1/4 euro, węgry które w tym roku postawił się najsilniejszym reprezentacjom na świecie i austria która też nie jest chłopcami do bicia, w Europie poziom i rywalizacja są bardziej wyrównane, nie wiem co to za porównanie w ogóle. Zobaczymy jak Argentynie pójdzie za rok na mundialu, bo według mnie jeżeli trafią na taką danie, szwecje czy nawet węgry to ich nie przejdą, oglądając finał