Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
  • Odpowiedz
@HAL__9000: ludzie urojeniowego nieprawidłowego pokroju CZYLI ANTYNATALIŚCI. I LUDZIE PRAWIDŁOWEGO POKROJU Czyli ja natalista. Taki osobnik jak ty mącący ludziom w głowach nie powinien istnieć taka jest prawda. Życie to nie żadne pasmo cierpień i udręk tylko zajebista przygoda. To coś takiego jak NIEBYT nie powinno istnieć ty świrze.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: cierpienie masz w gaciach. Nikt kompletnie nikt na świecie nie cierpi i nigdy nie cierpiał. Gdybym cię mijał na ulicy i wiedział, że to jesteś ty napewno nie chciej wiedzieć co by się z tobą stało. Zmieliłbym cię na miazgę za to, że kłamiesz i w urojeniach "uświadamiasz" ludzi by dla ku.
  • Odpowiedz
masa istot cierpi przez ciebie, weź czerwona pigułke, Neo i daj przykład, jak być ponad to natalistyczne piekło. Uważasz się za lepszego bo nie kierujesz się instynktami, ale z sobą nie skończysz, żeby się od tego uwolnić. Hipokryto bez godności.


@ciemnienie: ale dlaczego on miałby skończyć ze sobą skoro mu się żyje na w miarę dobrym poziomie XD
Dalej #!$%@? nic nie rozumiesz ciemnienie i nie nauczycie się, to wam
  • Odpowiedz
cierpienie masz w gaciach. Nikt kompletnie nikt na świecie nie cierpi i nigdy nie cierpiał. Gdybym cię mijał na ulicy i wiedział, że to jesteś ty napewno nie chciej wiedzieć co by się z tobą stało. Zmieliłbym cię na miazgę za to, że kłamiesz i w urojeniach "uświadamiasz" ludzi by dla ku.


@AlexRener:
Nikt kompletnie nikt na świecie nie cierpi i nigdy nie cierpiał - to znaczy że rak to wymysł, tak samo paraliż oraz inne ciężkie choroby?

Gdybym cię mijał na ulicy i wiedział, że to jesteś ty napewno nie chciej wiedzieć co by się z tobą stało. Zmieliłbym cię na miazgę za to, że kłamiesz i w urojeniach "uświadamiasz" ludzi by dla ku. - wyparcie przez agresję typowe u
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota Wierzę w życie i nature cykliczną. Nie wierzę natomiast w wędrówkę dusz. Uważam, że tak samo jak losowo świadomość, jaźń powstaje tak samo podobnie może ale nie musi się odtworzyć i de facto ma wymazane wspomnienia z wcześniejszego życia. Nie uznaje opowiadań dzieci bo nie mogą niczego pamiętać. I nie jest to złota reguła dla każdego organizmu. I zarazem nie wierzę też w to, że jest to postępowe. Tzn. Jeśli
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota Nie. Nic nie próbuje wypierać. Mówię tylko prosto prawdę jak jest. Wy wypieracie rzeczywistość żeby było po waszemu. Tylko tyle i aż tyle. Przykro mi, że zburzyłem w pył wasz światopogląd. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota mówię tylko fakty czy to tak DUŻO? CZAS JUŻ uświadomić, doedukować dzieci i młodzież. Kto zrobi to lepiej niż stary, dobry Alex Rener który mówi PROSTO. TAK JAK JEST. SPRÓBUJ PODWAŻYĆ TO.
  • Odpowiedz