Wpis z mikrobloga

Pierwszy w życiu i zarazem ostatni mój wpis na mirko:
Po prawie 15 latach siedzenia na tym śmiesznym portalu dotarło do mnie ile czasu tutaj tracę - czasu który mogłem przeznaczyć na coś produktywnego. Życie jest za krótkie na wdawanie się w jałowe dyskusje z randomami. Wykop dziś już niewiele różni się od Facebooka, Instagrama czy innych portali żerujących na uwadze użytkowników. Siedzenie tutaj dawno przestało mnie rozwijać i stało się zwykłym pożeraczem czasu - szkodliwym nałogiem dezorganizującym życie. W kółko te same suche żarty, oklepane teksty, fake newsy i głupia oderwana od rzeczywistości narracja pompowana przez tutejszy partyjny kolektyw. Poziom tutejszej miernoty, chamstwa, foliarstwa, chłopskiego rozumu, rasizmu i ksenofobii wpędza mnie czasem w autentycznego doła. Pewnie po prostu za bardzo się zestarzałem i pewne rzeczy przestały mnie bawić. Świat się zmienia, człowiek też, a ten kto stoi w miejscu ten się cofa.
Pozdrawiam wszystkich tych nielicznych użytkowników, którzy reprezentują tutaj jakiś poziom i którym jeszcze chce się produkować jakiś sensowny content. Do zobaczenia, gdzieś, kiedyś. Cześć.
#usunkonto #pozeganie #gownowpis
T.....a - Pierwszy w życiu i zarazem ostatni mój wpis na mirko:
Po prawie 15 latach ...

źródło: comment_1626134602ttQdqBf6Z8mAuhwZwPWSU7.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@darktemplar bo jest tak jak napisałem, najczęściej ludzie mylą przyczynę ze skutkiem.

Przychodzi jakiś kryzys, dociera do takiego, że przepuszcza życie między palcami i szybka diagnoza: przyczyna - wykop.
Podczas gdy z reguły taki wykop jest tylko skutkiem, przyczyny, jak to często bywa, są głębsze. Może to być mało ambitna, odbierająca smak życia praca, najbliższe otoczenie działające depresyjnie, brak celu i motywacji życiowej.

Tak wiele ludzi sobie wegetuje praca - dom a
  • Odpowiedz
Wróci. Zawsze wracają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MentorPL: akurat zapadł mi w pamięć, bardzo podobny co do treści post innego użytkownika, zapostowany może rok, może dwa lata temu. Również mądrze napisany, stanowczy, skłaniający do myślenia, nie trudno się zgodzić z argumentami, poleciał zasłużony plus. Nad postem też widniał platynowy, przekreślony nick, o czym autor zresztą wspominał, że usuwa swoje konto... po tygodniu wrócił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koralowiecc: To mi w pamięci właśnie ten komentarz zapadł pod podobnym wpisem (niewykluczone, że mówimy o tym samym). Oczywiście argumenty są słuszne. Ja nie śledziłem losów tamtego konta ale już fakt, że niektórzy mają n-te konto z kolei daje do myślenia i tylko utwierdza w przekonaniu, że OP wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypok to fajne miejsce jak masz dużo tagów i ludzi na czarno żeby zaoszczędzić
  • Odpowiedz
akurat zapadł mi w pamięć, bardzo podobny co do treści post innego użytkownika, zapostowany może rok, może dwa lata temu. Również mądrze napisany, stanowczy, skłaniający do myślenia, nie trudno się zgodzić z argumentami, poleciał zasłużony plus. Nad postem też widniał platynowy, przekreślony nick, o czym autor zresztą wspominał, że usuwa swoje konto... po tygodniu wrócił.


@koralowiecc: Typowe, ale to nie wykop marnuje czas, a człowiek marnuje czas na wykop. Choć nie
  • Odpowiedz