Wpis z mikrobloga

"Sekretarz skarbu Janet Yellen ostrzega przed „całkowicie katastrofalnym” uderzeniem w ożywienie gospodarcze tego lata, jeśli USA nie będą w stanie zapłacić rachunków na czas"

no i zajebiście, im szybciej #!$%@? ogólnie światowy kryzys gospodarczy tym lepiej. Nie ma lepszej metody do multiplikacji kapitału, aniżeli bessa (niedźdzwiedzi rynek), po wcześniejszej akumulacji kapitału dzięki hossie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://news.yahoo.com/treasury-secretary-janet-yellen-warns-212624756.html

A, jako że jestem geniuszem zbrodni to zamierzam obstawić jeszcze więcej opcji put na #sp500 i #dow tylko, że tym razem na dłuższy wymiar czasu (17 sierpnia i pewnie coś koło 20 września br, ew. jakieś skrajnie niedźwiedzie zakłady na marzec 2022 dodatkowo). Może i się pośpieszyłem z obecnymi (16/07 dla opcje put DOW i 21/07 dla kale na VIX). dodaje Ciebie @Jezus_Ipanienko_multi bo jestem czarnowidzem i zraniłeś moje uczucia. Żebym tylko nie skończył jako bohater jakieś pasty hehe "jak to wszystko #!$%@?")

W ogóle to jakieś nie porozumienie, wykresy SP500/DJIA/RUT2000 wręcz krzyczą "bańka" i błagają o sromotną korekte

#gielda #ekonomia #kryzysgospodarczy #usa #spy #spx #djx #djia #dia #russell1000 #russell2000 #vix
  • 12
@wersalski_kasztan: w końcu #!$%@?, bo musi ( ͡º ͜ʖ͡º)... choć póki co to średnia moich zysków w tym miesiącu traci na tym zakładzie () Ale co ma się stać, to nie ucieknie — poprostu będzie trzeba odrobinę dłużej poczekać... także jutro wykupuje więcej opcji put tylko, że na dalsze terminy (17/08; 20/09 i marzec 2022 jako leap put)
ted-kaczynsky - @wersalski_kasztan: w końcu #!$%@?, bo musi ( ͡º ͜ʖ͡º)... choć póki c...

źródło: comment_1626132133Vxd70syMj6U27AtNEPQQ9c.jpg

Pobierz
@wersalski_kasztan: gwoli sprawiedliwości to moje "proroctwo" już się zaczęło powoli spełniać — a to dopiero początek

w okolicach 7-14 lipca amerykańska #gielda zacznie się #!$%@?ć. #vix wystrzeli, #djia (dow jones industrial) spadnie, a i w konsekwencji #spx (S&P500).

,
no i w zeszłym tygodniu vix wystrzelił do 22$, dow odniósł spadki (jak na dow to nawet znaczące, bo -1.5%). Co prawda,to jeszcze nie "to" - ale zawsze to jakiś start (
@ted-kaczynsky: Jakie spadki odnotował DOW? 1 dzień i sunie dalej. Z VIX to samo. Mieliśmy 1 dzień przerwy od kilkutygodniowych codziennych wzrostów. Jesteś po prostu kolejnym dzbanem, któremu wydaje się, że jest sprytniejszy od Wall St ( )
@ted-kaczynsky nic z tego freethinkerze, nic nie jebnie.

Dorzucaj screeny z Twoich pozycji jak mozesz, chetnie posledze. Jezeli za Twoimi slowami faktycznie ida czyny to ekstra. Jezeli prorokujesz bo FOMO i odjezdza Ci pociag to wspolczuje.