Wpis z mikrobloga

Poproszę o polecenie serialu, nie musi być najwyższych lotów, topke mamy (lub mam) już za sobą (min twd, narcos, BB), ostatnio Rojst, The good doctor, Londyńczycy, Glina, szadź, rysa, belfer, new Amsterdam, gambit królowej, the wire nie podeszło żonie więc odpada, fantasy również, więc GoT też nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły?
#seriale #netfliks #hbogo #amazonprime #pytanie
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Mietek421 bb był bardzo ok, bcs był ok, ozark mnie w którymś momencie zaczął usypiac bo ciągle takie przygnębiające i ciężkie to wszystko. Gomorre zacząłem oglądać ale mnie nie wciągnęło, klimaty columbijskie lepsze w tym temacie, ostatnie 2 trafiają na listę do obejrzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Popularny_mis: Ja zacząłem Outlandera oglądać sam bo żonie nie podobał się motyw podróży w czasie, aż w końcu stwierdziła że jak to że włączyłem bez niej xD fajny motyw i wykonanie, polecam.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: @Popularny_mis: szkoda, że żonie się nie podoba, bo serial jeśli chodzi o fabułę jest naprawdę wciągający, szczególnie jak się już rozkręci i będzie parę wątków obok siebie. Najwięcej dymania chyba w pierwszym sezonie było żeby niezdecydowanych przytrzymać, później serial sam się broni. Polecam go każdemu i uważam, że w pełni zasługuje na wysokie oceny, które wszędzie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bushido90 majstersztyk to nie jest, sporo plastikowych amerykańskich dup, agresja na poziomie max, naciągane i często przerysowane sceny, a niektóre efekty specjalne przypominają Bollywood. Ale ma w sobie coś, że chce się zobaczyć co będzie dalej, główny aktor jest dosyć ciekawy, na razie dałbym 6.5/10, taki ozark na sterydach.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: Jak oglądasz z żoną to spróbujcie Gotowe na wszystko. Serial ma łatkę babskiego, ale jest naprawdę dobry i wciągający. Niby obyczajowy, ale połączony z kryminałem z elementami komedii. Jeden z moich ulubionych i nie wstydzę się do tego przyznać;)
  • Odpowiedz