Wpis z mikrobloga

Lubię się pośmiać z angoli, ale z Saki, że jest czarny? Tego nie kumam. Social media zrobiły ludziom sieczkę z mózgu. Dorastałem na przełomie lat 90/2000 i rasizm był pojęciem dla mnie kompletnie obcym, lataliśmy w koszulkach Davisa czy Kluiverta z Holandii, każdy ubóśtwiał starego Ronaldo, szanowani byli Vieira czy Thuram. Na jakieś rasistowskie teksty pozwalał sobie tylko jakiś totalny margines, łyse dresiarstwo z najgorszych dzielnic i hoolsi lokalnych gunwo ekip. A teraz normalni, wydawałoby się, ludzie, atakuję 19-chłopaka za kolor skóry () #mecz
  • 29
gdzie ty masz rypie rasizm? Że nazwiesz kogoś nigger to rasizm? Że się pośmiejesz że bambo nie strzelił to rasizm? Ojejku jaki płatek śniegu się znalazł. Wyjdź na dwór i odstaw social media.


@yaah: Ale jakby ktoś Cię nazwał "Polack" albo "Polish scum" to pewnie byś piał ze złości, co nie? :)
@washingtonbullet: bo to robią media i rządy, dzielą ludzi.
Tu masz czarnych, BLM i podobne wydarzenia robią złą robotę. Popatrz na inne kawałki tortu jak się dzieli ludzi, matki z dziećmi, czy to był jakiś problem kilka lat temu? Nie. Starsi ludzie, sebastiany, grażyny, kobiety w ciąży, przegrywy, chady, ludzie ze wsi. Biorą jakąś grupę społeczną, tworzą drugą grupę przeciwną i napuszczają ich na siebie. Pożyteczni idioci (albo i nie) memów
@Bover: jedyny rasizm jaki odczuwam to ten wymierzony we mnie jako białego heteroseksualnego mężczyznę przez te wszystkie wściekłe feministki i aktywistów LGBT. Wychwalają czarnoskórego narkomana i przestępcę, który zmarł podczas interwencji policji w USA, kaleczą język polski jakimiś wymyślonymi pseudozaimkami, wszędzie się z tą tęcza wpierdzielają. Rzygaći się od tego chce.
@Bover: a choćby taki że w korpo gdzie pracuję powołali funkcję koordynatora ds. LGBT zamiast dać ludziom podwyżki albo coraz intensywniej wymuszają diversity w teamach w ten sposób aby dążyło do połowy kobiet nawet jak tępe dzidy nic nie umieją. I codziennie atakują mnie wiadomości typu "nie tylko kobiety mają okres". Lewactwo, wszędzie to lewactwo się wpycha. Gdyby nie stanowcza postawa PiSu to już byśmy tu mieli tęczowe piekło.
@bitcoholic: xD

A jeszcze chwilę temu chciałem spróbować dyskutować, ale tylko nabiłbym ci statystyki do premii z ministerstwa propagandy.

**** i ich kundli, czyli nowoczesnych odpowiedników SBecji, którzy hańbią swoje rodziny pracą dla reżimu. Tfu.