Wpis z mikrobloga

@MirkobIog: tak nie były, jednak moim zdaniem zrobił to tak perfidnie, że sędzia śmiało mógłby wyciągnąć czerwo i nikt nie miałby do niego pretensji.Bez spiny też kibicowałem Włochom, luźna dyskusja.
  • Odpowiedz
@Minieri: W sumie to przepraszam, nie chciałem odnieść się do ciebie personalnie, odpowiedziałem na twój wpis, bo jesteś OPem. Taki skrót, może nietrafiony. Natomiast nie zmieniam zdania. Po zalewie rasistowskich memów dzisiaj i znając klimat i upodobania wykopków trzeba być głupcem, by nie domyślić się jak wyglądałyby żarty i obelgi pod adresem Sterlinga, gdyby to on postąpił identycznie co Chiellini.
  • Odpowiedz
@slusar_o2
Ale Ghana sama sobie winna
Mieli rzut karny,ale sami zawalili
Suarez zrobil to co powinien w tej sytuacji,zeby ratowac druzyne.
Czy jest to zgodne z zasadami? Nie
Czy jest to zgodne z duchem fair play?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Minieri: punkt widzenia ludzi mnie przeraża. Gdyby Maguire zrobił coś takiego dla Insigne lub Chiesy to cały wykop chciałby go ukamieniowac, ale skoro zrobił to Włoch z krzywą głową to spoko.
  • Odpowiedz
@Minieri: Za taki faul powinno być coś więcej niż żółtko. Tak jak faul techniczny w koszykówce.
To jest łamanie zasad z premedytacją. Zostałeś ograny i chwytasz się przewinienia. Oczywiście, że to nie ta sama półka co brutalne wejście, ale też nie ta sama, co spóźnione, nieplanowany wślizg.
  • Odpowiedz
@Banami: Był pomysł żeby jak w hokeju, na np. 10 minut zawodnik schodził z boiska i potem wracał, ale nie wiem na jakim to jest etapie i czy serio o tym myślą
  • Odpowiedz