Wpis z mikrobloga

@Luk_1mex: wczoraj wróciliśmy z rodziną spod Augustowa z jeziora. Pierwszy wypad z psem, zwykły z metra cięty kundel. #!$%@? miałem dość, cały czas na smyczy bo byle gówno i już biegnie z mordą i szczeka. To nie on był na smyczy ale ja. Miały być wczasy ale zmęczyłem się jak nigdy.
  • Odpowiedz
wczoraj wróciliśmy z rodziną spod Augustowa z jeziora. Pierwszy wypad z psem, zwykły z metra cięty kundel. #!$%@? miałem dość, cały czas na smyczy bo byle gówno i już biegnie z mordą i szczeka. To nie on był na smyczy ale ja. Miały być wczasy ale zmęczyłem się jak nigdy.


@midnight: obroża antyszczekowa i po problemie. Taka ciekawostka - w Norwegii psy nie szczekają bo nie mogą. A u nas idziesz
  • Odpowiedz
@konrado12: po #!$%@? Ci pies, skoro przeszkadza Ci nieodzowny element ich jestestwa? kup se lepiej Furby'ego, a psy zostaw ludziom którzy potrafią sobie poradzić z ich nieposłuszeństwem, bez rażenia ich prądem.
  • Odpowiedz
@NaopaK: łe to zajebiście, inny rodzaj zadawanego bólu wszystko załatwia, dzięki mordo ( ͡ ͜ʖ ͡)

mi przeszkadza jak ludzie śmierdzą w autobusie, drą japy w sklepach i palą laka pod moim domem w środku nocy - nie mam również na to wszystko ochoty, ale guess what: takie jest #!$%@? życie
  • Odpowiedz
@NaopaK: owszem te obroże nie muszą być wcale bolesne, problemem jest to że:
a) kupowane są przed idiotów, którzy psa sobie kupią żeby mieć, a później #!$%@? ich wszystko co z nim związane. I tak idąc na skróty zdecydują się na zakup któregoś z tych urządzeń i będą jego używać w nieprawidłowy sposób, używając nieodpowiedniego natężenia dźwięku czy poziomu impulsów, bo nie zrobią wcześniej wywiadu ze specjalistą żeby dopasować moc do
  • Odpowiedz