Wpis z mikrobloga

W III RP nie było cenzury na uniwersytetach, ale, zdaniem pissu była, więc teraz, żeby ją zwalczyć, trzeba wprowadzić pissowską cenzurę xD Okładka "gazety (anty)polskiej" z 2021 r. Link na dowód tego, że ta okładka to nie żart: https://www.gazetapolska.pl/nr-16-z-21-kwietnia-2021

Prawie codziennie wrzucam wybrane okładki "Sieci", "Gazety Polskiej" lub "Do Rzeczy", tak, żebyście wiedzieli, jaki czeka nas "pluralizm" gdy pis zrealizuje swoje plany w sprawie mediów. Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bekazpisowskichokladek; więcej informacji: https://www.wykop.pl/wpis/55673431/zakladam-tag-bekazpisowskichokladek-codziennie-bed/

#bekazpisowskichokladek #bekazpisu #grafikplakaljakprojektowal #polskaszkolaokladkiprasowej #polityka #tvpis #heheszki #propaganda #urojeniaprawakoidalne #bekaztvp #czarnek
n.....m - W III RP nie było cenzury na uniwersytetach, ale, zdaniem pissu była, więc ...

źródło: comment_1626008711rzofRFDAS65uPOYUX14aPN.jpg

Pobierz
  • 10
W III RP nie było cenzury na uniwersytetach, ale, zdaniem pissu była,


@niekibicujepilkarzom: chyba sobie jaja robisz, sam byłem na uczelni i były tematy, których poruszać nie wypada na przykład polityka, racja jedynie słuszna a jak masz inne zdanie to morda w kubeł¯\_(ツ)_/¯ Weź powiedz starym grażynkom, że nie jesteś za PO i od razu palpitacji serca mogły dostać, wszyscy musieli im przytakiwać, a nieważne kogo popierali
nie było urzędowej cenzury,


@niekibicujepilkarzom: była za to zwykła, ale te babki musiały mieć po 2015 ból dupska

ja z kolei jak studiowałem miałem styczność z pissowcami których wściekłość brała na stwierdzenie faktu że kaczyński jest niespełna rozumu


@niekibicujepilkarzom: u mnie jakby się taki oficjalnie pokazał i zaczął mówić kogo popiera to już by tam nie pracował ani na wydziale ani w instytucie(σ ͜ʖσ)
@CamusVevo: od kiedy nauka to popieranie PiSu albo PO? Nawet sesje nam urządzali na seminariach czy wykładasz co będzie, gdy pis wygra wybory. Zaczepiali ludzi albo nawet słychać było na uczelni co Jaroslaw zrobił/powiedział i dosłownie darli japę z tego powodu.
Przecież to było widać, że musieliśmy ich traktować jako upośledzonych i im zawsze przytakiwać( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie był na tyle powalony, aby nawet próbować