Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Znam ludzi co palą regularnie, zarabiają najprawdopodobniej więcej niż większość tutaj psiocząca w komentarzach, prowadzą własne firmy. Tak jak niektórzy nie wyobrażają sobie nie walnąć browara po pracy, tak inni lubią sobie zapalić lolka, obejrzeć firm i wyczillować przed następnym dniem pełnym wrażeń. Oczywiście beka z ludzi, którzy oburzają się jak ktoś im wytknie, że przesadzają, ale kurcze, żyjąc w kraju w jakim żyjemy o wiele większa nagonka powinna być
  • Odpowiedz
@Mescuda: Próbowałem w swoim życiu 5 razy. Ani razu nie zadziałało. Widocznie nie działa na mnie. Jedyne co mi w maryśce się podoba, to zapach. Strasznie lubię ten orzechowo-ziołowo-mocznikowy zapach.
  • Odpowiedz
@Makku11: Dowód anegdotyczny zaserwowany.
W tym kraju jest też w #!$%@? wysoko funkcjonujących alkoholików, ale to nijak nie zbija argumentu o szkodliwości alkoholu.

Ja też mogę się odwołać do moich znajomych i powiedzieć, że jeden przepalił sobie mózg przed osiągnięciem pełnoletniości, druga wychodziła z dragów ziołem i tak jej dobrze idzie że pali do teraz, nie ma na czynsz a na zioło się zapożycza i ewidentnie zbiedniała umysłowo, a trzecia jak
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @Kwazariusz: Osoba uzależniona ma ten problem, że nie widzi swojego uzależnienia i je neguje. Ale jakoś postów wyśmiewających alkoholików, którzy mówią, że to nic takiego, piwko wieczorem albo czteropaczek do snu codziennie to nie uzależnienie nie widzę, a post szkalujący palaczy marihuany wlatuje co najmniej raz w miesiącu
  • Odpowiedz
@Mescuda: Połowa moich znajomych pali okazjonalnie ale jest kilku takich co jarają codziennie od wielu lat i nie powiem żeby byli jakimiś omnibusami ale poza lekkim odmóżdżeniem i kompletną stagnacją życiową funkcjonują całkiem normalnie. Wykazują natomiast obniżoną tolerancję na alkohol, film się im urywa po niewielkich dawkach i zachowują się jak debile, nie kontrolują.
  • Odpowiedz
bo w przypadku zioła to co najwyżej sam się krzywdzi


@dev1ance: no chyba ze debil usiądzie za kierownice co rzadkim zjawiskiem nie jest.

@Makku11: odkryłeś że istnieją ludzie wysokofynkcjonujący z problemami brawo
  • Odpowiedz