Wpis z mikrobloga

Co jest dla was największym #przegryw ?

Jaki przegryw wariacie

  • Bieda 35.2% (50)
  • Brak ruchania 21.1% (30)
  • Manletyzm 9.9% (14)
  • Słaba morda 13.4% (19)
  • Patologia w chacie 20.4% (29)

Oddanych głosów: 142

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanRouterTrzeci: Zdecydowanie bieda zarabiam 2300 i na nic mnie nie stać nigdy nie dostałem więcej jak 2600 na rękę mam same długi 30k depresje i przez to jestem przegrany na starcie ja mam oddawać połowę z 2300 na spłaty a taki Oskar dostaje mieszkanie, auto, wszystko od starych na starcie gdzie jest sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
@Mein4er: już ci napisałem że masz wyjechać do roboty za granicę a ty dalej #!$%@? to samo. Weźmiesz się za robotę w końcu czy będziesz się użalał jak #!$%@? nad sobą? 30 k to się odkłada w rok w gownopracach w Holandii. To jest gówno nie dług. Sprawdź sobie listę polskich dłużników, czołówka po kilkadziesiąt milionow. To jest dług a nie te twoje drobniaki śmieszne.
  • Odpowiedz
@JonBonesBlachowicz: Taki świadomy, że wypowiada się w tematach, o których nie ma pojęcia, a wiedzę czerpie z memów i wykopu. Czapka foliowa na łeb i leć walczyć z masztami 5G tumanie, co obala lata badań naukowców na temat psychoterapii, na całym świecie xD. Za takie posty bym wyłapywał po IP i kastrował żeby się niechcący nie rozmnożył i nie spłodził kolejnych debili.
  • Odpowiedz