Wpis z mikrobloga

Hej, mirki, testuję właśnie Oculusa z w ramach wypożyczenia z Plenti i chciałem podłączyć gogle do komputera, jednak korzystanie z nich po kablu wymaga zalogowania się na swoje konto Facebook. Jednocześnie czytałem o jakieś durnej polityce Facebooka o rzekomym banowaniu kont za logowanie się na więcej niż jednych goglach. Wiecie może, jak to jest obecnie? Wołałbym się upewnić wcześniej, przed ewentualnym zakupem zestawu dla siebie. Wołam @pannakota, bo to jej wpis zachęcił mnie do sprawdzenia tego Plenti i zamówienia Oculusa do testów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oculus #vr
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zakupem zestawu dla siebie


@ger47: Może po prostu załóż nowego FB? xD Nie wiem czy to dobry pomysł logować sie swoim prywatnym kontem na wypożyczony sprzęt. A co do banów to popatrz na reddicie :P
  • Odpowiedz
@MtEverest: na samych goglach profil już jest zalogowany, założony właśnie przez firmę Plenti. Problem jest na komputerze, podczas logowania do aplikacji desktopowej
  • Odpowiedz
@ger47: Ja tak naprawdę, używałem na 2 googlach i nie dostałem bana. Raczej mało wątpliwe jest to że ludzie dostają bany za logowania na innych urządzeniach, sama aplikacja też jest stworzona też pod wiele urządzeń. Ludzie raczej dostają bany za jakieś fake konta. Poza tym dużo też było przypadków że po banie ludziom przywracali konta z zawartością. Support occulusa jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz