Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill
#wzrost
#przegryw
#rozwepaski

Awantura z laskami - poszło o anoreksję VS niski wzrost faceta

Zdaniem lasek dziewczyny borykające się z anoreksją przeżywają większy koszmar od niskiego - 164 cm wzrostu faceta.
Według tych dziewczyn z kobiecego forum - niski wzrost to nie choroba, to geny i porównanie niskiego wzrostu do anoreksji jest co najmniej nie na miejscu.
Tłumaczyłem, że anoreksja to problem natury psychicznej. Że laski wmawiają sobie, iż mają zbyt wiele kg, kiedy w rzeczywistości są chude.
Wspomniałem, że to jest sytuacja z której idzie się wykaraskać, ale niski wzrost jest problemem bez wyjścia. Przytoczyłem argumenty jak:

niski facet został zamknięty w ciele dziecka, nie mężczyzny. Wszędzie podkreślane jest przez media, że facet powinien być "duży".
A z tym nic nie idzie zrobić. Na wzrost nie ma się takiego wpływu jak na wagę. Niski nie może kupić dla siebie ubrań - koszul, koszulek, spodni, garnituru, kurtek.
Wszystko za duże. Na polu randkowym olbrzymia dyskryminacja bo nawet niższe panny gustują w wysokich. Niski wzrost utrudnia życie i to całe.
Anoreksja to jedynie wmawianie sobie, że ma się nadmiar kg, co nie jest prawdą. Te dziewczyny gdyby przestały sobie wmawiać głupoty na luzie chłopaka by sobie znalazły.
A która chce niskiego. Niski wzrost w przypadku faceta to nie choroba, wręcz kalectwo.

Spotkałem się z opinią, że jestem małym człowiekiem że bagatelizuję poważne problemy i abym się leczył bo dziewczyny cierpiące na anoreksję mają większe problemy niż niski koleś

Pytanie też do niskich kolegów co o tym sądzą?

@wilhelm99
@Freak_001
@DeineVater
@programista1992
@morfeusz369
@przegryw162cm
@JudeMason
@Mijun

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e84e92ae4a3c000a4058d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: sądzę, że po części masz rację, bo z anoreksji da się wyjść i ludzie Cię bardziej akceptują bo jesteś biedactwem i wgl a niski facet to według nie tylko bab ale także i mężczyzn często ktoś gorszy, ale nie mogę powiedzieć co jest faktycznie gorsze, bo nie miałem anoreksji i nie wiem czy to wygląda jak jakaś prawdziwa choroba psychiczna typu schizofrenia i nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować, czy
baba155cm: Jako #rozowypasek mam perspektywę może zaburzoną, ale zawsze jakąś. Sama w wieku dojrzenia miewałam spore problemy z samooceną i tym samym lekkie zaburzenia odżywiania. Niedość, że nawet jak na kobietę jestem niska (155), to i zawsze najszczuplejsza, co doprowadzało mnie do paranoi. Anoreksja jest bardziej złożona niż „wmawianie sobie”, ale jest uleczalnym problemem psychicznym, na który ze wsparciem bliskich i specjalistów można skutecznie wpłynąć i naprawić zdrowie. Wzrostowo ciężej, nie