Wpis z mikrobloga

@Volki: No i być może dlatego posłowie KO byli przez swój elektorat od góry do dołu wtedy #!$%@?. Nawet Tusk ich #!$%@?ł.
Jakoś nigdy nie widziałem wyznawców Konfederacji (bo tak też należy ten "elektorat", podchodzący do każdego słowa Brauna, Korwina czy Mentzena z dewocyjną czcią, nazywać), by równie krytycznie wypowiadali się o jej liderach. Wręcz przeciwnie, zawsze jest to przypadek pt. "WYRWANE Z KONTEKSTU™".
@Mr_Hand_of_Fate

Jakoś nigdy nie widziałem wyznawców Konfederacji (bo tak też należy ten "elektorat", podchodzący do każdego słowa Brauna, Korwina czy Mentzena z dewocyjną czcią, nazywać), by równie krytycznie wypowiadali się o jej liderach. Wręcz przeciwnie, zawsze jest to przypadek pt. "WYRWANE Z KONTEKSTU™".

Jakoś nigdy nie widziałem, żeby lewactwo cytowało pełną wypowiedź posłów Konfederacji.

Jakoś nigdy nie widziałem, żeby lewactwo w ogóle cytowało wypowiedzi jak należy ich słowa rozumieć.

Zacznij od siebie
Jakoś nigdy nie widziałem wyznawców Konfederacji (bo tak też należy ten "elektorat", podchodzący do każdego słowa Brauna, Korwina czy Mentzena z dewocyjną czcią, nazywać), by równie krytycznie wypowiadali się o jej liderach


@Mr_Hand_of_Fate: Jak ktoś był wyznawcą to nie mógł mówić krytycznie - to się wyklucza. :D
A jeśli mówisz o wyborcach, to poczytaj co ja o nich piszę. I ja z kolei widzę wszędzie na każdym kroku krytykę Konfederacji ze