Wpis z mikrobloga

@koloalu: śruba zapieczona. Polecam penetrator K2 Vulcan, zapuścić środkiem, zostawić na jakiś czas, spróbować znowu. Najlepiej wsadzić klucz do kasety w imadło i próbować kręcić bacikiem. Ja ostatnio przy odkręcaniu kasety wygiąłem bacik tak trzymała śruba xD
Jak to było długo nie odkręcane to łatwo nie puści
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyszynkowski: no tego się spodziewałem ale nie za aż tak xD. Tylko dziwne jest to że jak widzę na filmikach to bez bata ani rusz a u mnie jak ruszam kaseta to śruba w środku jest nieruchoma cały czas.
@oporopowrotnik91: urwałem tak kiedyś 3 szprychy na raz
@koloalu: pół metrowa dźwignia to nie jest dużo zważywszy na kilka lat rdzy i brudu które pięknie łączą elementy. Mi przy wykręcaniu zapieczonego suportu z ramy przy pomocy imadła udało się złamać imadło xD Suport poszedł w efekcie prętem 1,5 metra
@koloalu: klucz do kaset jeśli ma dziurkę daj do niej zamknięcie do koła (qr) żeby lekko podtrzymywało. Ja zazwyczaj odkręcam kluczem hydraulicznym (bo długa dzwignia).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aczo: nasadka trzyma dobrze, oś zdemontowałem bo nie mogłem założyć nasadki od klucza. Jutro przedłużenie dźwigni znajdę i musi puścić nie ma szans.