Wpis z mikrobloga

@shymon @Tedohadoer @Felonious_Gru @azetka

Adam zabrał torbę.

Mądrość Andżeliki "Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a pieseł jest najlepszym przyjacielem człowieka"

Andżelika nie wtrąca się w życie córki... daje fooda dla pieseła, żeby go uspokoić, ale pies nie wygląda na zdenerwowanego.

Następny dzień!

Andżelika jest wesłoła, ale Monika (jej córka) robi wyrzuty dla matki, że jest nieogarnięta, i adam dobrze ruchał.
@shymon @Tedohadoer @Felonious_Gru @azetka

Ta babka (jej szefowa) jest dobra : D PANI KRAWCZYK #!$%@? : D ŚMIERDZI PIESEŁ : D

A andżelika, że ona czyściutka dupka jest ; D

A szefowa jest nieczuła i nierozumie ... o klientka bulwers, że tutaj jest sierść psa, straciły klienta, wydzierają się jak 2 kuropatwy o kawałek boczku
@shymon @Tedohadoer @Felonious_Gru @azetka

Uwaga, reklamy... teraz idę zapalić, ale jużwiem co będzie LOL

spotyka się z jakimś pakerem i pieseł gryzie mu buty : ( Nie mogę siędoczekać jak ta akcja się zawęzi, czy wróci do Adama ? Czy jej córka się wyrzeknie ? Czy pieseł zdechnie ? A może pieseł będzie miał piesiątka małe ?! To wszystko PO ReklamaCH!
@shymon @Tedohadoer @Felonious_Gru @azetka

Uwaga, ile hajsu wydała na psa?

Zaraz może powie córce... może ale ... pyta co kupiła córce, Tabliczke czekolady za 2 złote, pewnie w tesko ; D Idą na lody z piesełem bo córka jest głupia więc musi Lole wziąć, córka pracuje a wygląda jak by była w gimbazie, ale mądra jest bo ... lol nie jest "ledwo mi starcza na waciki" nie jest ;xD

W domu jedzą