Wpis z mikrobloga

Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimochodem że mieszka w Anglii. Tak, ten dendrofag, jeden z najbardziej zacietrzewionych katoli na tym portalu XD

Tak, tej Anglii.

Tej gdzie chłop może z chłopem legalnie wziąć ślub.
Tej gdzie kościoły przerabia się na markety i dyskoteki.
Tej gdzie w każdym większym mieście w centrum wiszą flagi LGBT.
Tej gdzie w szkole jest edukacja seksualna.
Tej gdzie nawet 50% ludności uważa się za ateistów.

Jak już wspominałem w pewnym wpisie - gadzi umysł prawaka przymyka oko na takie drobne problemy, kiedy na konto wpływają pieniążki. Dostaje za to szału kiedy cokolwiek z powyższych dzieje się w jego ukochanej ojczyźnie, którą olał ciepłym moczem przy pierwszej możliwej okazji.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimocho...

źródło: comment_1625844466Y8ZqZM6JfQsUU18lvgdGD9.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
nie uważam katolików za mądrych ale gdzie miał mieszkać ? W Watykanie ?


@mario-zdk: W Polsce?

Alb o w którymś z tych swoich "katolickich rajów". Przez takich prawackich hipokrytów, którzy #!$%@? do cywilizacji z katolickiego ciemnogrodu (bo się nie chciało pracować, umówmy się, @dendrofag jak każdy głęboko wierzący ma wielki pysk do żarcia a krótkie łapki do pracy) tacy patrioci jak ja mają pod górkę w unowocześnianiu Polski.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

Przez takich prawackich hipokrytów, którzy #!$%@? do cywilizacji z katolickiego ciemnogrodu (bo się nie chciało pracować


Gdybyś zadał sobie chociaż odrobinkę trudu i przeczytam moje komentarze w tym wątku, to byś wiedział że mieszkam w Polsce.

Jesteś strasznie łatwowierny, wierzysz w każdego fake newsa?

Nic dziwnego że ludzie tak łatwowierni jak ty wierzą, że istnieją 52 płcie.
  • Odpowiedz
Gdybyś zadał sobie chociaż odrobinkę trudu i przeczytam moje komentarze w tym wątku, to byś wiedział że mieszkam w Polsce.


@dendrofag: A tam, kłamiesz.

Albo przyznajesz się do okradania pisowskiego rządu - firemka w Anglii, żeby nie płacić składek na trzynastą emeryturę im. Kaczyńskiego? Nie ładnie, niepatriotyczna postawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nic dziwnego że ludzie tak łatwowierni jak ty wierzą, że istnieją 52 płcie.


@dendrofag: Szczerze powiedziawszy, poza kłamliwymi prawakami to nikt nie twierdzi że jest więcej niż dwie płcie biologiczne.

A nie, jest druga grupa - głupi prawacy bez szkoły, którzy mylą "gender" i "sex". No cóż, nikt nie oczekuje od takich jak ty inteligencji.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
Pokaż lewakowi że jest w błędzie, to powie że kłamiesz xd
Oczywiście, ty lepiej wiesz ode mnie gdzie mieszkam xdd

Naucz się przyznawać do błędu, wydaje się to być dla ciebie bardzo cenna umiejętność, z której zapewne jeszcze niejednokrotnie w życiu skorzystasz, patrząc na sposób w jaki analizujesz otaczającą cię rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Oczywiście, ty lepiej wiesz ode mnie gdzie mieszkam xdd


@dendrofag: Jeżeli masz konto w brytyjskim systemei zaopatrzenia to są jedynie dwie opcje:

- żyjesz w UK,
- żyjesz poza UK, ale nadużywasz prawa unijnego by płacić niższe składki na ubezpieczenie społeczne.

W obu wypadkach jesteś śmierdzącym przykładem hipokryty. Z tym, że ponieważ nie wydajesz się najostrzejszym ołówkiem w piórniku opcja pierwsza wydaje się bardziej prawdopodobna.
  • Odpowiedz