Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

518

Tapicerki w warszawskim metrze prane są tylko dwa razy w roku

Pokaż treści 18+

Tapicerki w warszawskim metrze prane są tylko dwa razy w roku

Na tapicerkach siedzeń w wagonach, używanych przez tysiące pasażerów, śpią osoby w kryzysie bezdomności, a także osoby pod wpływem alkoholu

kantek007
kantek007
z
raportwarszawski.pl
dodany: 14.11.2024, 18:44:40
  • #
    warszawa
  • #
    metro
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

W Londynie co 3-4 tygodnie
KawaJimmiego
z standard.asl.org
  • 25

Komentarze (162)

najlepsze

metsys_lodreip
metsys_lodreip
metsys_lodreip
14.11.2024, 19:24:27 via Wykop
  • 299
Kryzys bezdomności... A ja mam kryzys owłosienia głowy...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

metsys_lodreip
metsys_lodreip
metsys_lodreip
14.11.2024, 20:46:50 via Wykop
  • 50
@kinlej: Z czymś na pewno wyskoczą, dobrzy w tym są.

Ilekroć spotykam się z takimi bzdurami to przypomina mi się ten materiał Carlina https://www.youtube.com/watch?v=o25I2fzFGoY
metsys_lodreip - @kinlej: Z czymś na pewno wyskoczą, dobrzy w tym są. 

Ilekroć spoty...
  • Odpowiedz
dave8
dave8
14.11.2024, 23:33:06 via Wykop
  • 44
@metsys_lodreip: coraz śmieszniejsza ta lewacka nowomowa...
  • Odpowiedz
dran2
dran2
14.11.2024, 19:17:46 via Android
  • 278
Opis w tonie jakby to ci żule byli tu poszkodowani bo muszą spać na miejscach na których tysiąc ludzi siedziało xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
14.11.2024, 19:52:50 via Wykop
  • 265
@dran2: mnie z kolei irytuje stwierdzenie "osoby w kryzysie bezdomności" - rozumiem ze nie napiszą w artykule "menele" ale no słowo bezdomni jest chyba wystarczająco neutralne xD niedługo będą pisać osoby nielandlordowskie
  • Odpowiedz
Bertoos
Bertoos
Bertoos
14.11.2024, 22:00:46 via Wykop
  • 116
@HerrBorowiecki: Hahahha kultura płatków śniegu w natarciu. Może i nie rozwiążemy problemu, to go przynajmniej przypudrujmy eufemizmami - będzie spokój na kilka lub kilkanaście lat dopóki nowe określenie się nie "zeszmaci". Wtedy wymyślimy nowe.
  • Odpowiedz
Joe-King
Joe-King
15.11.2024, 01:22:06 via Wykop
  • 226
OSOBY W KRYZYSIE BEZDOMNOŚCI to po prostu bezdomni.
Bezrobotni to nie są osoby w kryzysie zatrudnienia.
Niewidomi to nie są osoby w kryzysie wideolokacji.
A osoby ze złamaną ręką to nie są osoby w kryzysie chwytania.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abhagebhar
abhagebhar
15.11.2024, 02:33:11 via Wykop
  • 122
@Joe-King: pamiętam z PRL tą galopującą nowomowę, która nazywała krawat "zwisem męskim", braki podstawowych rzeczy w sklepach "przejściowymi niezależnymi trudnościami", przejawy ludzkiej przedsiębiorczości "antyspołecznym spekulanctwem" itp itd.
Komuniści są w tym doskonali - zawsze próbują zmieniać świadomość ludzi za pomocą języka.
  • Odpowiedz
b.....t
b.....t
konto usunięte 15.11.2024, 06:52:12 via Wykop
  • 25
Komuniści są w tym doskonali - zawsze próbują zmieniać świadomość ludzi za pomocą języka.


@abhagebhar:

Na te czasy nic nie przebije:

sprawiedliwości społecznej
  • Odpowiedz
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
14.11.2024, 20:01:12 via Wykop
  • 147
swoją drogą, najbardziej zasyfiają metro osoby, które i tak jeżdżą bez biletu - mega irytujące jest to że jak jedzie sobie żul ze swoimi tobołkami to kanar do niego nawet nie podejdzie bo po co, ale jak jakiś dzieciak zapomni doładować kartę miejską to od razu go capną bo wiadomo że rodzicom pójdzie po pensji a młody dostanie szlaban;

kiedyś jechałem autobusem i wsiadł żul od którego k-----o tak że czlowiek zaczynał
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....o
konto usunięte 15.11.2024, 03:06:34 via Wykop
  • 57
@zurawinazmusztarda: mozna tak
P.....o - @zurawinazmusztarda: mozna tak

źródło: Screenshot_2024-11-15-04-05-51-797_com.brave.browser-edit

Pobierz
  • Odpowiedz
tengo_razones
tengo_razones
15.11.2024, 07:08:11 via Wykop
  • 29
kiedyś jechałem autobusem i wsiadł żul od którego k-----o tak że


@zurawinazmusztarda: i to jest wszystko co mam do powiedzenia pomysłodawcom zbiorkomu i strefy wolnej od samochodów, tego czy tamtego
wolę stać w korku, ostatecznie wolę z jakimś mbappe z ubera jechać
a rozwiązanie istnieje - wystarczy przywrócić płacenie u kierowcy jak to za PRLu bylo
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
15.11.2024, 03:32:17 via Android
  • 89
To nie bezdomni tylko w większości j----i menele, a w dodatku jeszcze zachlani i zaszczani.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fizzly
fizzly
14.11.2024, 21:49:50 via Wykop
  • 82
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego w ogóle stosuje się materiały w komunikacji miejskiej, przecież wiadomo jak to potem wygląda. Wystarczyłoby zamienić wszystko na plastik który można łatwo przetrzeć czy zdezynfekować w razie potrzeby.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dave8
dave8
14.11.2024, 23:35:43 via Wykop
  • 37
@fizzly: bo ładnie wyglądało w modelu pokazowym, a i zarobić można było wiecej...
  • Odpowiedz
ghost-protocol
ghost-protocol
15.11.2024, 01:19:40 via Wykop
  • 75
@fizzly: starym babom twardo i zimno w dupę
  • Odpowiedz
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
14.11.2024, 19:14:18 via Wykop
  • 61
Paradoks menela. Jak menel jedzie tramwajem to potem tramwaj jedzie menelem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fonderal
fonderal
fonderal
15.11.2024, 12:10:19 via Wykop
  • 4
potem


@janekplaskacz: paradoks polega na tym, że obie rzeczy dzieją się równolegle:)
  • Odpowiedz
matti82
matti82
matti82
14.11.2024, 21:30:02 via Android
  • 42
Dlatego nigdy nie siadam. Syf, brud, pluskwy - szkoda odzieży.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

J.....e
konto usunięte 15.11.2024, 03:40:13 via Wykop
  • 16
@matti82: To dam ci i innym wykopkom jeszcze protipa, żebyście w pociągach, autobusach itp. nie łapali za uchwyty, bo one to już w ogóle nie są czyszczone, chyba że ktoś je czymś "obsra" i wtedy tą konkretną trzeba.
J.....e - @matti82: To dam ci i innym wykopkom jeszcze protipa, żebyście w pociągach,...

źródło: Reklama_w_autobusach_Warszawa_MZA

Pobierz
  • Odpowiedz
snup-siup
snup-siup
15.11.2024, 05:56:13 via Wykop
  • 12
To dam ci i innym wykopkom jeszcze protipa, żebyście w pociągach, autobusach itp. nie łapali za uchwyty, bo one to już w ogóle nie są czyszczone, chyba że ktoś je czymś "obsra" i wtedy tą konkretną trzeba.


@Jajozjadakure: Zawsze chwytam poziomą rurkę. MAm nadzieję, że mniej osób robi to co ja a zwłaszcza żule.
  • Odpowiedz
pawelzat
pawelzat
14.11.2024, 23:37:38 via Wykop
  • 39
nie wiem dlaczego w komunikacji miejskiej cały czas robią materiałowe siedzenia.. siedlisko syfu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
15.11.2024, 07:19:15 via Android
  • 5
@pawelzat jakby kierowca zahamował, to by wszyscy wjechali pod fotele bez tego materiału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MinisterPrawdy
MinisterPrawdy
15.11.2024, 07:35:13 via Wykop
  • 1
@pawelzat: na materiale jak wylejesz się albo sok, to wsiąka, a plastik i derma będą się kleić i trzeba wyczyscic
  • Odpowiedz
LordDarthVader
LordDarthVader
14.11.2024, 19:37:15 via Wykop
  • 32
Dlatego za komuny była skaja i komu to przeszkadzało?

Do tego otwierane okna, a w obecnych niektórych okna zamykane na klucz i klimatyzacja zawsze wyłączona.

Klasyczne autobusy MPK: https://kmkm.waw.pl/jelcz-pr110m-4617/3/
LordDarthVader - Dlatego za komuny była skaja i komu to przeszkadzało?

Do tego otwie...

źródło: prr1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
14.11.2024, 20:41:47 via Wykop
  • 95
@LordDarthVader: W latach 70-tych było to konieczne.
Tłumy robociarzy ciągnących do fabryk śmierdziały potem, że można się było zrzygać. Czym bliżej piątku, tym gorzej.
Stanisław Bareja ukrył ten wówczas powszechnie znany fakt fakt w słynnym monologu "Do pracy mam dobry dojazd".
Bohater monologu ani razu nie wspomina kiedy się myje.
"Jem śniadanie, ubieram się i idę spać" i zbliżenie na brudne pazury spod których wygrzebuje sobie brud.
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
15.11.2024, 02:28:14 via Wykop
  • 38
Tłumy robociarzy ciągnących do fabryk śmierdziały potem, że można się było zrzygać.


@Dziaders_lvl_100: Większość starych ludzi do dzisiaj ma zwyczaj że myją się tylko w sobotę jakby kąpiel to było wyzwanie logistyczne niczym na wsi 50 lat temu gdzie trzeba było nanieść wiadrami wody ze studni, nagotować w garach na kuchni węglowej, wlać do balii, doszorować tygodniowy brud na sobie szczotką ryżową a potem wynieść tą brudną wodę wiadrami z
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3867
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3697
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3133
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2443
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2361
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking