Wpis z mikrobloga

Przejechał matkę z dzieckiem. Eeee zdarza się każdemu poza tym zobacz jak mu ładnie z oczu patrzy. Chciałabym go wyruchać...znaczy wysłuchać co ma do powiedzenia ehhh taki dobry chłopak. Co? Ale jak rodzina tych co umarli? ON PRZECIEŻ ŻAŁUJE OKEJ PRZEGRYWIE? CO MNIE OBCHODZI TRYNKIEWICZ ON BYŁ BRZYDKI...ZNACZY NIE ŻAŁOWAŁ ZA SWOJE CZYNY #!$%@?! DZWONIE NA POLICJE BO MNIE MOLESTUJESZ TYMI PYTANIAMI!!! HALO TAK ZOSTAŁAM ZGWAŁCONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#przegryw
Pobierz 7.....7 - Przejechał matkę z dzieckiem. Eeee zdarza się każdemu poza tym zobacz jak m...
źródło: comment_1625841272mT7u6ib9KvQyTtvxXGyanq.jpg
  • 22
@o__p: ile osób poparło ten post? Chyba zanim się wygłosi opinię, która może fałszywie oskarżyć wiele osób warto by zapytać się u źródła. Czy ktoś z was próbował kontaktować się z tą osobą i dowidzieć się dokładniej jaki ma pogląd na tę sprawę?
@MilaPani: Mówie o postujących. Z ciekawości co to by miało na celu? Przecież one powiedzą że widać że dobry chłopak a przez widać mają na myśli to że wygląda dobrze i podświadomie odbierają jego zachowania inaczej niż np gdyby zrobił to hehe incel z wykopu. Dyskusja z takimi amebami to ostatnie czego potrzebuje.
@MilaPani: wykopki postują w kółko ten jeden post z psem, konto założone specjalnie dla niego kilka dni wcześniej.

Łącznie widziałem może 3takie komentarze, twgo fejkowego psa, przerobienie na anioła i cos tam jeszcze było.

Po prostu przegrywy mają tu podwójną zabawę. Można pojechać jednocześnie po kobietach i po oskarku, taka okazja się często nie zdarza. Przed chwilą wszedłem w wątek gdzie z góry na dół były wyłącznie komentarze opisujące jak oskarek