Wpis z mikrobloga

Transpłciowy 7 latek ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tak Bartuś lat 7 stwierził z pełnym przekonaniem, że nie jest chłopczykiem
Jak mówi, że zostanie, strażakiem czy śmieciarzem to zostanie - nie ma bata
bo Bartuś jest dojrzałym i doroslym 7-letnim mężczyzną
Niby #heheszki ale nic w tym śmiesznego, że nagle całkiem serio trakuje się wypowiedź dziecka (o ile taka była) tylko w tym aspekcie, tu jest powaga, a jak dziecko chce jeść co dziennie cukierki zamiast zupy - to już nie wie co czyni
Kurde nawet jak dziecko chce zwierzę to decyzja jest walkowana miesiącami niekiedy, czy aby nie kaprys - a tu 7-latek mowi że jest dziewczynką i cała gazeta na baczność staje

##!$%@? #lewica #bekazlewactwa #lewackalogika #polska #ludzie #spoleczenstwo
juzwos - Transpłciowy 7 latek ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Tak Bartuś lat 7 stwierził z pełnym...

źródło: comment_1625838683TakZanHYM8fzTdxBPT4p1x.jpg

Pobierz
  • 47
@juzwos nie mam nic do wyborów innych, ale dzieciak który ma 7 lat na pewno nie wie co go w życiu czeka, sam stary jakis nie jestem bo lvl34 ( ͡ ͡º ͜ʖ͡º) z życia 7 latka to pamiętam że błoto było moim przyjacielem i świetnie się bawiliśmy, nikt nie miał w głowach takich akcji xD no ale cóż, może i byly tylko świat medialnie był mniejszy
@juzwos: a jego transplciowosc jest uznana przez jego wypowiedzi, czy jednak był badany 0rzez psychologów? Sądzę że gdyby to była tylko jakaś jego jednorazowa wypowiedź to byłaby potraktowana tak jak chęć jedzenia cukierków i niczego innego.
@juzwos: Generalnie to polecam chociaż minimalnie zbadać jakiś temat zanim zdecydujesz się o nim wypowiadać. W tym przypadku widzę, że nie zadałeś sobie nawet minimum tego trudu. Ten dzieciak urodził się biologiczną dziewczynką - wiedziałbyś to, gdybyś przeczytał coś więcej niż sam tytuł.


@Czepialski: i co, ta dziewczynka zaczęła mieć wątpliwości co do swojej seksualności? To mam problem z synami, jak w wieku 9 lat dowiedzieli się co to jest
@juzwos
@v1lk
@lukdjy polecam jednak poczytać coś więcej niż tytuł artykułu. Dzieciak od lat określa się jako chłopczyk, mimo urodzenia się dziewczynką. Matka uczęszczała z nim do psychologów, psychiatrów i seksuologów, którzy stwierdzili transpłciowość. I co ta matka ma zrobić? #!$%@?ć dzieciaka kablem aż nie zacznie mówić do siebie jak do dziewczynki?