Wpis z mikrobloga

Eh, zrobiłem to. To biuro rachunkowe mnie dobija. Od 1.5 roku zero podwyżki. Wypowiedzenie złożyłem w czerwcu, 22 lipca odchodzę. Zobaczymy co nowi pracodawcy o mnie powiedzą. Jestem aktualnie na etapie rozwoju swojej kariery gdzieś między księgowym, a starszym księgowym. Miałem się uczyć w wolnym czasie, ale od września zaczynam kursy SKWP. Wypłacają mi ekwiwalent za mój urlop to i se coś ładnego kupię. Po paru miesiącach w nowym biurze opiszę wam co i jak.
#pracbaza #ksiegowosc #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qurvinox to podejrzewam, że w większości będziesz się tam nudzić, bo samodzielny księgowy to tylko nazwa, a w rzeczywistości to raczej poziom księgowego. Na Twoim miejscu uderzałabym od razu na III stopień (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Qurvinox: w prawie każdym biurze rachunkowym będzie tak samo. Podwyżka będzie się prawie zawsze wiązać z dodatkowymi firmami do obsługi, a zmiana pracy będzie się wiązać z przejęciem w miesiąc obowiązków osoby, która też już z tego biura odchodzi. SKwP spoko na poukładanie wiedzy, ale najwięcej nauczysz się zmieniając pracę i obsługując jakieś inne rodzaje działalności.
  • Odpowiedz
@gokotgo: W obecnym biurze miałem coraz więcej firm do obsługi i nic z tego nie wynikało. Jestem chętny do większej odpowiedzialności, ilości pracy i rozwoju. Tutaj po prostu tego nie mam
  • Odpowiedz
@Qurvinox: Doskonale Cię rozumiem, też tak kiedyś miałem i zmiana pracy wtedy była bardzo dobrą decyzją. Tak tylko chciałem Cię uprzedzić na wypadek, gdybyś nie miał świadomości jak to może wyglądać. Ostatecznie polecam uderzyć to jakiegoś naprawdę sporego biura obsługującego zagraniczny kapitał.
  • Odpowiedz