Wpis z mikrobloga

@dom44n: Jak żałosnym tworem trzeba być żeby robiąc w jakimś tam zespole, firmie i jdg pożyczać 80zł od randomowych ludzi xD przecież ten zadatek 60zł czy ileś powinien być schowany do póki nie zrobi się zleconej pracy, a nie #!$%@? na jakieś zachcianki czy "dobrą pizze". Dodatkowo przykre jest ile spermiage się zleciało i jeżeli faktycznie po aferze przyszło jej ogrom zleceń to nie wierzę w ludzkość. Odciąć jej to
  • Odpowiedz
i jeszcze pisze <> w cudzysłowie, bo to przecież grosze dla nie niej są i kilkadziesiąt PLN to nie pieniądze XDDDD


@Ksieciunio-: no dokładnie ale oddać tych "groszaków" to nie ma z czego bogaczka pier****na xD
  • Odpowiedz
już kiedyś mnie jeden wykopek zgłosił do urzędu niesłusznie i musiałam się bronić i potwierdzam że oni nie potrzebują dowód na to że robi się zlecenia na czarno albo defrauduje kasę ze zbiórek ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Symmachus: Niekoniecznie musiałaś. Nie znam szczegółów, ale w przypadku kredytów i zobowiązań nakładanych przez firmy oszustów na niewinnych ludzi najlepiej było w ogóle nie przychodzić na rozprawę, bo nie
  • Odpowiedz
@xrm-music: A skąd ty możesz wiedzieć ile było tych osób i jakie to były sumy skoro dowiadujesz się wszystkiego "przypadkiem" tak samo jak my - zwykli użytkownicy, co w większości jej nie znamy. XD
Poza tym robi z was tarczę na jej prywatne problemy. Tutaj jest masa ludzi, którzy mają poważniejsze sprawy na głowie niż ona. Takie jak choćby raki, czy nie mają czucia od pasa i są skazani na
  • Odpowiedz
Nie żal mi nikogo kto od tak z dupy przelewa komuś kasę xD

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, chyba próżnię absolutną xD oczywiście oszusta powinno się powiesić za jaja (albo cipę) ale nie zmienia to faktu że nauka jaka płynie z tak naiwnych działań daje dla mnie satysfakcję xD ʕʔ ʕʔ ʕ
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: Myślę, że nie spadnie XDD

Wiesz co mnie najbardziej dziwi? Że ten twór żeruje na dobroci innych osób. On sam jest zły ale przyjdzie ten gość wyżej co za nią zapłaci, przyjdzie inny, co pożyczy jej hajs.. 34 lata, a zachowuje się jak mała, rozpieszczona dziewczynka, która wszędzie dookoła widzi problem, gdzie głównym problemem jej życia jest ona sama.

@SarahC: w punkt. Założę się jednak, że wiele
  • Odpowiedz