Wpis z mikrobloga

Okej, #marvel wchodzi w typowy komiksowy #!$%@? z uniwersami (i bardzo kurcze dobrze) np. zombie kapitan ameryka brzmi fajnie

Serial Loki wprowadził ładny wstęp do multiwersum, gdzie prawdopodobnym villainem jest Kang
What If...? to jazda bez trzymanki w temacie
W nowym SpiderManie ma to grać pewną rolę
następnie Doktor Strange Multiverse of Madness
Ant-Man Quantumania gdzie potwierdzona jest obecność Kanga, a jak chodzi o multiwersa gra on dość sporą rolę

W większości nowych filmów wieloświat będzie miał znaczący wpływ na akcje

#film #filmnawieczor #seriale #ciekawostki
  • 11
@z--x: ja mam takie mieszane uczucia. Po kazdym odcinku mam "nie no kurde nastepnego nie ogladam" ... ale ogladam ;) troche jak oera mydlana kazdy odcinek musi sie konczyc jakims clifhangerem. Momentami przypomina teatr telewizji potrafia 5 minut siedziec i gadac. Stylistyka TVA mnie wkurza bo automatycznie kojarzy sie z falloutem.
Teraz sobie zdalem sprawe ze wszystko dzieje sie niejako wogolo Lokiego jego sprawczosci tam praktycznie nie ma.
Jak powtórzą błędy DC będę płakał ze śmiechu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mkbewe_20cm: 3 filmy to jeszcze nie uniwersum xD DC to kopalnia beki, bo pojedyncze filmy im wychodzą (np. Joker), ale sklecić coś sensownego na więcej niż 2 filmy to już dramat. Z drugiej strony jak uniwersum zaczynasz zabiciem Supermana w 2 części to ja nie mam pytań xD