Wpis z mikrobloga

@swag23: gdyby mieli wydać te fryzury i skórki dla kota to imho by już dawno to zrobili. Wstrzymują się, bo chcą wypuścić coś większego - albo przywrócić wycięte duże mechaniki/systemy albo robią na szybko zawartość fabularną. Duży quest w siedzibie policji był w sporym stopniu ukończony, ale wycięty bo nie do końca się podobał Badowskiemu. Podobno miał zostać doszlifowany i trafić do płatnego rozszerzenia. Moim zdaniem mają sporo takich niedokończonych questów,
Duży quest w siedzibie policji był w sporym stopniu ukończony, ale wycięty bo nie do końca się podobał Badowskiemu. Podobno miał zostać doszlifowany i trafić do płatnego rozszerzenia


@pablo397: Przecież to z niepotwierdzonego przecieku, a traktujesz to jak pewnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pablo397: jak oni maja na pokładzie ponad 600 ludzi jakby się ogarneli to i by skleili w 3 miesiące fabularne rozszerzenie. Oni maja jakieś problemy w firmie i w sumie to chętnie dowiedziałbym się co się #!$%@? przy produkcji cyberpunka, pandemia tez dała im w #!$%@? i kradzież danych. No ja póki co liczę na next gen patcha i nie napalam się ze wyjdzie fabularny dodatek w tym roku a jak
@swag23:

- mniejsza gra
- podobny crunch
- mniejsza ilość wersji językowych
- dodatek robili równolegle do głównej gry
- premiera wieśka 3, zwłaszcza na ps4 również była wyboista
- brak covidu, brak ataku hackerów
- mniejszy zespół = łatwiej się zarządza
Wyjdą nowe ciuszki, tuning samochodów, może większa modyfikacja broni i mniejsze questy jakieś (DLC) a nie platny dodatek fabularny
@pablo397: większa gra i większy zespół lol
Gowno wiadomo o crunchu i jak to wygląda dokładnie z tym i nie dasz mi oficjalnego stanowiska z tym, Wiesiek ogólnie był #!$%@? przez ponad pół roku na każdej platformie bo na każdej od premiery grałem ale ludzie tego nie pamiętają bo cyberpunk wyszedl trochę gorzej