Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
zbierzmy tu dobre rady odnosnie tego jak powinno sie postepowac z kobietami #rozowepaski w #zwiazki #blackpill, moje rady daje wam w gratisie - jest to ponad 20lat doswiadczenia, wiele zwiazkow, krotszych, dluzszych, burzliwych i tych mniej, ale zycie nauczylo mnie tego co ponizej, zaluje tylko ze nikt nie przekazal mi tego 20 lat temu...

- nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko meska, jesli ona do tego dazy to albo czegos od ciebei chce albo bedziesz betaorbiterem, najprawdopodobniej bedziesz wysluchiwal jej historyjek jacy to jej facet jest chamski i jak ja zle traktuje, no ale po paru godzinach sluchania musi konczyc bo wlasnie do niego idzie na spotkanko.

- nigdy nie dawaj drugiej szansy gdy cie zdradzila, bedzie plakac, robic wszystko zebys wrocil itp, nie rob tego. najlepsze co mozesz zrobic to jak najszybciej zapomniec i wykasowac wszystkie wspomnienia. pokaz ze swietnie ci bez niej. chcesz jej wybaczyc? ok ale po paru tygodniach uslyszysz ze to byla i tak twoja wina bo niedostatecznie sie nia zajmowales

- nigdy nie rezygnuj ze swoich pasji, hobby - chocby bylo dziecinne (wg niej) ale gdy sprawia ci radosc, nie musisz wydoroslec, nie musisz wywali wszystkich swoich starych rzeczy na smietnik

- nie nadskakuj nad nia, mniej wlasne zdanie. chcesz byc dzentelmenem? moze i dwa wieki temu to bylo spoko ale teraz to prosta droga do mega cucka.

- zabezpiecz swoj dobytek, pieniadze. jak dojdzie co do czego to nie bedzie miala skrupulow i pusci cie z torbami. nawet najmilsza szaramyszka bedzie walczyla o kase i oskubie cie do kosci.

- nigdy nie przedkladaj jej nad swoja rodzine, gdy bedzie naprawde ciezko zycie zweryfikuje kto zostanie a kto sie szybko ulotni.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6b71aae4a3c000a40532c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko meska, jesli ona do tego dazy to albo czegos od ciebei chce albo bedziesz betaorbiterem, najprawdopodobniej bedziesz wysluchiwal jej historyjek jacy to jej facet jest chamski i jak ja zle traktuje, no ale po paru godzinach sluchania musi konczyc bo wlasnie do niego idzie na spotkanko


@AnonimoweMirkoWyznania: xD
a jak Ci się nie podba w ten sposób i nic od niej nie chcesz?

-
  • Odpowiedz
@yourfatherdrunk: ja owszem chciałem i dalej utrzymuje od lat koleżeńskie kontakty z dziewczynami tylko one widze dalej liczą na bolca i chyba w końcu je wydymam, bo juz tyle totrwa że zaslugują na nagrode. Ostatnio mi jedna powiedziała ze już tyle próbuje a ja dalej tego nie zrobiłem(laska która znam z 15 lat i tak naprawda każda jedna robila takie podchodzy a ja chciałem tylko przyjaźni(widocznie przystojniacy nie mogą na takową
  • Odpowiedz
@czarny_black: Ale kogo to obchodzi XD Koleś napisał, że przyjaźń m-k nie istnieje, ogarniasz taki motyw w ogóle, że są inni ludzie i mają inne doświadczenia? A nie, skoro Ciebie Twoje koleżanki chcą wyruchać to znaczy, że to nie istnieje, zaorane. XD Przecież normalnie można się przyjaźnić z kimś i wzajemnie dobrze się wysłuchiwać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Istnieje przyjaźń damsko-męska gdzie oboje nie mają do siebie pociągu seksualnego i tyle. Czym innym jest bycie przyjacielem a czym innym pocieszycielem. Zresztą przedstawiasz tu wizję jakoby przyjaciel jednak na coś liczył. Jak nie liczy nikt na nic to po prostu się opowiada swoje życie tak jak przyjacielowi swojej płci.

2. Zdrady się nie wybacza - co do zasady. Ale... jak we wszystkim są wyjątki. Gdy laska perfidnie idzie
  • Odpowiedz
c690e52595: @yourfatherdrunk tak, tylko ze jak ziomka wysluchasz to i on kiedys ciebie. z kobietami w 99% to jednostronna relacja. ona potrzebuje ciebie zeby sie wygadac, wyrzucic to co ja gnebi itd ale niekoniecznie ja interesuja jak ty masz problemy. jesli jest inaczej to jestes w tym 1% - bo owszem sa takie dziewczyny, ale naprawde ciezko taka znalezc.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@Koczkozaur:

Przecież normalnie można się przyjaźnić z kimś i wzajemnie dobrze się wysłuchiwać.

Ja tak miałem a potem się z czasem zakochałem. Więc nawet jeśli sobie postanowimy że przyjaźń starczy, to emocje i tak zrobią swoje. Do tego mózg nie będzie stawiał oporu sercu bo skoro jest przyjaźń to jest kompatybilność charakterów więc dobrze by było żeby to trwało na zawsze.
A jeśli jedno z nich wejdzie w związek lub choćby
  • Odpowiedz
WiedźmińskiNiebieskipasek:

Dziewczyna nie będzie się z Toba kolegować, bez powodu, bezinteresowanie, albo będziesz jej kiblem emocjonalnym, zabawiaczem czasu albo bolcem itp itd. To idz i #!$%@?, ja tam ci nie bronie


Albo chociaż perspektywą na opcje C gdy już będzie szukać kogoś na stałe. Dobrze piszesz widać, że masz doświadczenie z kobietami, koleżeństwo z nimi sie nie opłaca, ona ma większość plusów bycia w związku ty o ile nie poznaje cie
  • Odpowiedz