Wpis z mikrobloga

Takie rzeczy tylko w piłce nożnej w Europie jakoś nie jest głośno o jakiś skandalach na copa america czy w innych sportach np: koszykówka, siatkówka #mecz

@PatrykCarlos: Jakich konkretnie skandalach?
Pan Borek który wcześniej nie wiedział, czy był spalony, czy faul, tym razem ocenił po obejrzeniu telewizyjnej powtórki, że najlepsi sędziowie europy oglądający tę sytuację z X kamer kilkanaście razy nie mają racji. To ma być skandal?
@surlin chodzi mi że w innych sportach gdzie finały są co rok np: super bowl finały NBA finały siatkówki nie jestem w stanie sobie przypomnieć w ostatnich 5 latach jakieś sytuacji że sędzia popełnia taki poważny błąd że na 80% zabiera komuś Szansę
@PatrykCarlos: Nawet zakładając, że karnego nie było - wcześniej powinni mieć karnego. Koniec końców wynik nie został wypaczony i wygrała drużyna ewidentnie dominująca i sporo lepsza.
Skandal to jest jak zawodniczka wygrywa 40:0 - sędzia sprawdza aut, po czym zapomina wynik i ogłasza, że jest 30:15 :)
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,26955554,skandal-w-turnieju-wta-w-bogocie-sedzia-nieslusznie-odebral.html

Nie oglądam super bowl więc nie wiem jak to tam wygląda. Ale gdy zdobywasz kilkanaście/kilkadziesiąt punktów, łatwiej ukryć błędy przy jednym czy nawet