Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem wyzywania Sterlinga. Od kiedy wy oglądacie piłkę nożną? Bo czytając tag wydaje mi się, że od wczoraj. Symulki były, są i będą. Dobra symulka na karnego to też jakaś umiejętność. Sterling zrobił co mógł by jego drużyna wygrała, jedyne sensowne pretensje trzeba kierować do sędziego, bo przecież to on uznał, że był faul
#mecz #euro2020
  • 13
@4ND3R: ta a dobre oszustwo podatkowe to umiejetność prowadzenia biznesu. #!$%@? powinno się dążyć do eliminowania takich zachowań po co jest ten var i po co w ogóle jakiekolwiek zmieniają przepisy skoro piłka jest jedna a bramki dwie. Teraz pomyśl o sytuacji w druga stronę - sędzia nie podyktował karnego po ewidentnym faulu bo on uznał ze nie i #!$%@?. Niech wprowadza w takim razie przepis jak w regulaminach na forach
@spac234: A to nie jest właśnie tak, że sędzia ma zawsze racje? Po to zatrudnia się szereg dobrych prawników/księgowych, żeby ominąć na ile to legalne podatki i zapłacić najmniej jak się da. Tutaj to jest to samo, sterling upada co nie jest niedozwolone a sędzią podejmuje decyzje o karnym. Przy próbie wymuszania faulu wbrew woli sędziego piłkarz może zostać ukarany kartką, tak samo jak i przekroczenie prawa przy podatkach. Jeżeli prawo
@4ND3R: faul nie jest wtedy jak ktoś upada panie kolego tylko miedzy innymi w sytuacji gdy jeden zawodnik za mocno naruszy drugiego zawodnika bez kontaktu z piłką. Tutaj nie ma mowy o jakiejś luce w przepisach tylko bezpośrednim ich łamaniu a optymalizacja podatkowa a przestępstwo podatkowe to dwie różne rzeczy
@kaszana1404: Dania jest tak słaba ze potężna Anglia, która nie musi każdego kolejnego meczu rozgrywać na różnych końcach Europy, musi wyłudzać rzut karny w 101 minucie meczu bo od pierwszej połowy było 1:1
via Android
  • 1
@spac234 panie kolego, w którym momencie Sterling złamał przepisy? Z tego co wiem, piłkarz ma prawo przewrócić się kiedy chce i gdzie chce. Rozumiem gdyby Sterling domagał się karnego, którego według sędziego nie było. Ale z racji, że sędzia widział karnego, to Sterling nie złamał nigdzie przepisów. Co do podatków, to właśnie to podkreśliłem, że Sterling nie złamał przepisów, a przewracając się w ciasnej sytuacji jedynie "zoptymalizował podatki"