Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak myślicie czy na jesień nauczanie na studiach będzie zdalne? W sumie szukam pokoju. Jak wyglada sytuacja we wro z wynajmem? Czy da się coś sensownego urwać za mniej niż przed pandemia?

#wroclaw #studia #studbaza #uwr #ue

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e5f858ae4a3c000a4051cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
CiepłaBabcia: @Macka13: @gangolsena: @Ogau: @sabuliga: Zachęcam do przeczytania.

@MalowanyPtak: z całym szacunkiem ale trochę zdenerwowało mnie Twoje podejście oraz wypowiedzi, gdyż doskonale pamiętam poprzedni rok. To co napisałeś pod tym wątkiem nic nie trzyma się realiów od początku pandemii. Pozwolę sobie wypunktować kilka rzeczy.
1. To pwr jako ostatnia podjęła decyzję we Wro o nauczaniu zdalnym w marcu. Pamiętam, ponieważ wtedy szedłem do pracy i byłem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O którym semestrze dokładnie mówisz? Przecież decyzje o trybie zdalno-stacjonarnym były podjęte jeszcze przed rozpoczęciem semestru letniego i informacje o obronach były już wtedy wiadome (przynajmniej mi).

Co do nauki studentów - owszem, tak bywało. Ale jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że z 15-to osobowej grupy 12 osób po prostu "odpuściło" sobie po dwóch tygodniach. I ta sytuacja się później powtórzyła, w tym semestrze.
  • Odpowiedz