Wpis z mikrobloga

Chciałem w ramach nostalgii powrócić sobie do TF2. W 2009 roku, na dużo słabszej konfiguracji grałem na średnio-wysokich (bardziej w drugą stronę) detalach i wszystko było legancko. Dzisiaj odpalam na dużo mocniejszym laptopie, i co? Gra mi się tnie na LOW xD w rozwałce ok. 25 FPS. Super optymalizacja #!$%@?

#teamfortress2 #tf2
  • 4
@laress: Od 2009 roku gra dostała potężną ilość aktualizacji, nowe tryby gry, bronie, etc. A ponieważ hula na silniku Source, to bardziej ciągnie z procka niż z grafiki. Ustaw w systemie maks. wydajność procesora, a jak to nie pomoże, to ściągnij z sieci zoptymalizowany config. Mi fpsy podskoczyły o kilkadziesiąt procent (wiekowy sprzęt) i co najważniejsze są stabilne. Warto, bo to nadal jedna z najlepszych strzelanek drużynowych. Niestety domyślna optymalizacja ssie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Infekcjonista: Jestem świadom, że przez ten cały czapkowy syf jedzie mocno po FPS. Ściągnąłem mastercomfig na low. Jest poprawa, ale nadal gra lubi nieprzyjemnie chrupnąć. Mój config to core i5 4th gen, 12 GB ram, GTX 660M, dysk SSD. Stary sprzęt, no ale bez przesady, żeby TF2 go ubijał