Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu zagrałem w #dyinglight w tym roku i stałem się fanem. Gra się świetnie, historia jest ciekawa. Jestem 30 letnim przegrywem i Dying Light to chyba pierwsza gra od 5 lat którą skończę w całości z dodatkiem. Problem będzie z częścią drugą. Mam dobry procesor i 32 GB RAM ale używam wbudowanej karty graficznej. Chcę sobie zagrać w Dying Light 2 na maksymalnych detalach ale w tych czasach nie ma szans na zakup karty graficznej. Przecież nie będę płacił 8k za grafikę. Granie w najnowszą grę na pogorszej grafice mnie nie interesuje. Teraz pytanie co robić? Mogę zakupić X klocka S za 2000 zł, ale nie lubię grać na padzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy lepiej zagrać w chmurze typu Geforce Now czy Xbox Game Cloud? Korzysta ktoś z was z tych usług i jest zadowolony? Neta mam 600 Mb/s ale nie mam publicznego IP.
#dyinglight2 #gry
dziobnij2 - Pierwszy raz w życiu zagrałem w #dyinglight w tym roku i stałem się fanem...

źródło: comment_1625670520IMoy0pjpw2EJpUzr3TMvWn.jpg

Pobierz
  • 8
Chcę sobie zagrać w Dying Light 2 na maksymalnych detalach ale w tych czasach nie ma szans na zakup karty graficznej.


@dziobnij2: Do grudnia ceny spadną, bo wydobywanie krypto coraz mniej się będzie opłacać
@dziobnij2: Ceny już lecą na łeb na szyję. Poza tym pierwsza część działa przez GfNow, więc 2jka zapewne też będzie. Ja w ogóle we wszystko gram na GfNow od ponad pół roku, poza grami od Rockstara które chodzą bajka na moim trupie, a nie są obsługiwane.